2733
2739
عنوان

پرتغال در سفره هفت سین

255 بازدید | 25 پست

کسی میدونه نمادش چیه؟؟؟ من تو گوگل چندتا عکس دیذم که پرتغال رو تو اب شناور گذاشته بودن

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نارنجه یا سیب سرخ 

اجازه اسی دوستان اگه میتونین کمک کنین میشه به تاپیک آخرم خدا بهتون هرچی دوست. دارین بده

وقتتون رو نمیگیره بیایین اگه میتونین کمک کنین یه عمر دعا براتون مبکنم

گاهی خسته از تنگُ نابلد دریاییم؛

پرتغال🙄💔

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️
2740

هنر سفره ارایی😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

پرتقال نیست عزیزم نارنجه

میگن ماهی قرمز نخرین چون اکثرا بعدش میمیرن گناه دارن به جاش نارنج بندازین تو یه کاسه آب نماد زندگیه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...