2733
2734
عنوان

شما جای من بودید چیزی نمیگفتی؟

278 بازدید | 13 پست

خواهرشوهرم 8 ماه بعد تولد بچم هنوز نیومده دیدنش بعد منم. لج. کردم تو مهمونی های فامیل شوهر نمی‌رفتم تا اینکه تصمیم گرفتم برم تو جمع ها اما اگه اون اومد به‌ بفهمونم که کارش بد بوده و در قالب کنایه هم چیزایی بگم  شما جای من بودید جی کار میکردید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کنایه نه رک و راست بگو ناراحتم شاید دلیلی داشت اگرم نداشت که خب هیچی دیگه زیاد باهاش گرم نگیر

راستش دیشب جایی مهمون بودم اومد تو اتاق بچم رو قربون صدقه بره منم بهش گفتم که خیلی کم لطفی کردی بهش گفتم شما که با من و داداشت قهر نبودی یه شام یا نهاری میومدی خونمون بچه رو میدیدی

کنایه نه رک و راست بگو ناراحتم شاید دلیلی داشت اگرم نداشت که خب هیچی دیگه زیاد باهاش گرم نگیر

بهش گفتم شما عمه هستی همه مین چ ا نیومد دیدن بچه بهش گفتم غیبتت رو هم کردم گفتم یه زنگ نمیزنه حتی

2740
آره اینجوری بهتره که روراست بگی ناراحتی چی گفت بعدش؟

ببین یه مدت بود خودخوری میکردم و از جمع ها دوری میکردم بعد با خودم گفتم اینجوری که نمیشه من خودم رو منزوی کنم اونم نمیفهمه خلاصه رک و راست بهش گفتم البته وقتی اومد تو اتاق بچه رو قربون صدقه بره نه جلوی همه  بعد بهم گفت راستش شوهرم منو برده بود شهرستان خونه می‌ساخت گفت شرایط روحی بدی داشتم 5 ماه تحت فشار بودم حالم خیلی بد بود و از این حرفا   

بهش گفتم آخه ما و شما که قهر نبودیم من با خودم گفتم مگه مشکلی با برادرت داشتی اونم گفت نه به خدا و از لحاظ روحی بد بودم و از این حرفا

به نظرت کار بدی کردم بهش گفتم؟ آخه از دستش نا احت بودم 

شاید شرایط بدی داشته واقعا.

شما ببخش.

شاید دستش خالی بوده کادو نمیتونسته بده‌ 

اصلا شاید شوهرش اجازه نداده بیاد 

و هزار شاید دیگرررررر