2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درآمدش خیلی کمه. مگه اینکه شاگرد خصوصی بگیری

من الان ی کلاس 20 نفره فقط دارم هشت جلسه 900 حساب کن ببین چقدر میشه😂

تازه بقیه دوستام ک‌وقت ازاد دارن بیش از 60 تا شاگرد دارن

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
2731
توی موسسه ها و اموزشگاه ها درس بده

من الان دارم میخونم دیگه کتابای آخرم بعد وقتی تموم بشه یه مدرک میدن میگن از فلان آکادمی تموم شد درسش 

بعد میگن وقتی بخای جایی شروع به کار کنی تو یه آموزشگاهی دیگه سخت قبول میکنن میگن برو همون آموزشگاهی که درس خوندی اره؟

من الان ی کلاس 20 نفره فقط دارم هشت جلسه 900 حساب کن ببین چقدر میشه😂 تازه بقیه دوستام ک‌وقت ازاد د ...

میشه لطفا راهنماییم کنین من واقعا چندوقته گیج شدم نمیدونم چکار کنم 

یکم از کارش چیزایی که قبل رفتن به اون شغل باید بدونم میگی😢🤍

2740
میشه لطفا راهنماییم کنین من واقعا چندوقته گیج شدم نمیدونم چکار کنم  یکم از کارش چیزایی که قبل ...

خب باید آمادگی داشته باشی 

و حوصله و صبور باشی

با تعداد کم شروع کن اول شاگرد خصوصی بعد توی اموزشگاه ها

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
من الان دارم میخونم دیگه کتابای آخرم بعد وقتی تموم بشه یه مدرک میدن میگن از فلان آکادمی تموم شد درسش ...

سلام عزیزم، 

دقیقا همینطوره؛ متاسفانه هیچ موسسه ای مدرک اون یکی رو قبول نداره مگر موارد خاص که دوستان فرمودند؛ و این هم به خاطر داشته باشید که معلم ها عین زبان آموزان، قوی و ضعیف هستند یعنی یه مدرسی واقعا وقت برای مطالعه و تحقیق و غیره میزاره یکی هم نه پس کیفیت آموزششان در یه سطح نیست. یعنی در نهایت به خودتون بر می گرده که چقدر تو این زمینه کار کرده و خواهید کرد و اصلااا ربطی به جایی که مدرک می گیرید نداره؛ چقققدر لیسانس های زبان و.. هستند که بیکارند به دلایل بالا که عرض کردم. 

سپاس