2733
2734
عنوان

داداشم هیچکس زنش نمیشه

611 بازدید | 34 پست

داداشم نمیدونه چ حرفیو کجا بزنه و پرحرفه و چرتو پرت زیاد میگه مثلا با ادما حرف میزنه تو چشماشون نگاه نمیکنه و صداش خیلی بلنده از بچگی دوستی نداشته و همه باهاش بد بودن با اینکه خیلی خوش اخلاقه و خیلی مهربون و خوش قلب ولی چون ساده س سو استفاده میکنن ازش و شرایط مالی عالی داره و خونواده خوب ولی بالای ۲۰ جا رفتیم خواستگاری ۹۰درصد به جلسه دوم نمیکشه بکشه هم تموم میکنن فوری میگن جوابمون منفیه دخترایی ک پایینترن حتی قیافشم معمولیه قدش ۱۹۰ خیلی خیلی تنهاس همش میگه زن داشتم دنیارو به پاش میریختم 

چیکار کنیم خواستگاری جور بشه

من همونیم ک میگن تاپیکات خیلی سمن ولی متاسفانه همشون واگعین هیچکدوم کیک نیستن:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاءالله ی بخت و اقبال عالی نصیبش بشه ....عجله نکنید که درهرکاری خیری هست ...اگه هم اعتقاد دارید ۴۰تا یس بخونید و به اب فوت کنید و بدید بخوره و توی تشت بایسته و باهمون اب غسل کنه و اب باقی مونده را داخل باغچه بریزه .....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706