2737
2734

من ۳ تا بچه کوچیک دارم کوچیکه ۴ ماهشه من از وقتی این کوچیکه دنیا اومده هیچ مهمونی و جایی نمیرم چون زود ویروس میگیرن بعد جاری بیشعورم با بچه بیمار که تب داره اومد خونه مون بچه اش یک سالشه بخدا اگه میدونستم بیماره بهونه می‌آوردم  نیاد این اومد بعد میگه بچه ام دندون داره درمیاره تب داره شب قبلش رفته بود عروسی نگو بچه اش ویروس گرفته تا اینا رفتن دوتا بزرگه تب کردن چون بچه شون رو بوس میکردن هرچی میگفتم بوس نکنید ۲ ساله و چهار ساله هستن بچه هام خلاصه دو شب تب شدید داشتن به زور دارو خوب شدن الان پسر چهارماهم  گرفته و حسابی بی قرار 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیشعور نفهم 😑😑🙄🙄اه! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

عزیزم دوره نهفتگی داره بیماری

هروقت علایم نشون داده شد قطعا چندروز قبلش به ویروس آلوده شدن

و ویروس در هوا هم هست 

منم بچم کوچیک بود مریض شد به دکتر گفتم من هیچ جا نرفتم

گفت ‌ویروس تو هوا هست

تو نری ویروس میاد 

2740

بهش بگو من فکر کنم بچه تون ویروس گرفتنا،  چون هرسه تا بچه ام بعد شما مریض شدن،  حالا حواستون باشه دیگه خونه کسه دیگهای این طوری نرین برای خود بچه خوب نیست 

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
بهش مستقیم بگو لطفا وقتی بچه هات به هرررر دلیلی تب دارن نیا خونمون 

اره ببینمش میگم اما نفهم تر از این حرفا هستن همونجا بهشون گفتم ما از خیلی تفریحاتمون بخاطر بچه ها میزنیم عروسی نمیریم چون بچه هام بیمار نشن 

خیلی نفهمه بخدا همش دارم بهش فحش میدم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
بهش بگو من فکر کنم بچه تون ویروس گرفتنا،  چون هرسه تا بچه ام بعد شما مریض شدن،  حالا حواست ...

حتما میگم 

اما نفهم تر از این حرفا هست حتی شوهرش باور کرده بود دندونه

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
حتما میگم  اما نفهم تر از این حرفا هست حتی شوهرش باور کرده بود دندونه

حالت اطلاع رسانی بگی بنظرم هم ضایع میشه هم شما بده نمیشید 

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
2706