2752
2734
عنوان

سرد شدممممم

383 بازدید | 19 پست

شوهرم خیلی با من سرده 

دیروز با ذوق اس دادم بهش سلام چشم عسلیم کجایی خوشگل من و فلان جواب نداد دید وات انلاینم اس داد سلام عشقم خوبی

و کلا متن عاشقانه براش فرستادم جواب نداد 

اصلا جوابمو نمبده سرده با من بهش گفتم نکن آخرش سردم می کنی پشیمون میشی..

سردمممم کرد

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

تنها عاشقانه هاش به من سلام عشقم خوبی 

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سردی برات توی این سن معنی نداره گرم باشو گرما بده😁

۴ ساله گرمم ولییی

مردا همینن

شوهر منم همینه

تو عمل وخارج ازپیام رو نگاه کن چجوریه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
هر دو اره

😑😑😑

مغزم رگ به رگ شد

عقدین یا دوستین

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2706