2733
2739

سلام 

خانومایی که واقعا میتونن جواب بدن وکمک کنن لطفا بیان 

خواهش میکنم جواب الکی ومزاح نکنین 

خانوما من یه مشکل اساسی دارم 

اونم اینه که ثبات ندارم 

دست خودم نیست واقعا 

وخیلی بابتش ناراحتم 

مثلا ماه رمضون که میشه به خاطر برنامه هاش وحال وهواش خیلی منقلب میشم و مواظب همه چیزم هست 

مثلا زبان وچشم و... 

ولی همین که فاصله میگیریم کم کم فراموش میشهههه تا سال بعد 

مثلا الان تا قبل ماه رمضون همش با خودم فکرمیکردم حجابم کامله ومشکلی نداره(مانتوی جلوبسته تا زانو،روسری جوری که کامل موهام پوشیده باشه،جوراب ساقدار،شلوار قد۱۰۰وبالاتر ومطلقا بدون آرایش) این بود پوشش وظاهر من 

حالا چندروزه افتاده تو ذهنم وداره منو میکشه که این حجاب کامل نیست وباید حتما عبا یا چادر سرت باشه تا برجستگی هات رو کاملا بپوشونه 

حالا این یه مورد بود ومن خیلی این مدلی درگیری پیدا میکنم همیشه ودر آخرم ندونستم که کدوم درسته 

چون یه روز به نظرم این درسته و یه روز دیگه اون 

واقعا کمک میخوام،چجوری به ثبات برسم😭😭

به زودی منم مامان میشم😍

روانشناس*

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

اطلاعات دینی ت رو ببر بالا تا هر روز یه حکم از خودت ندی،

در ضمن مرجع تقلید هم انتخاب کن و فتوا های اونو مطالعه کن بدون مجتهد که نمیشه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از خودت بپرس واسه چی به این مسائل اعتقاد داری؟

وقتی تکلیفت مشخص بشه 

اون موقع میتونی هدف و راه های رسیدن به هدفت رو مشخص کنی

لینک ناشناس:  https://harfeto.timefriend.net/17100942095435  / کاربری @فلفلی_قلقلی @fatemeh_panda  @فاطمه_قلقلی و @فاطمه_پاندایی هستم /۳ اصل زندگی:اراده/صبر/تفکر❤️
2740
عبا بپوش من ثبات دارم کلا آدم معتقدی نیستم

خب دلیل؟

امروز روز میپسندمش ورفتم خریدم

ولی میدونم یکم که بگذره شاید از چشمم بیوفته وپشیمون بشم از خریدش

به زودی منم مامان میشم😍
خب دلیل؟ امروز روز میپسندمش ورفتم خریدم ولی میدونم یکم که بگذره شاید از چشمم بیوفته وپشیمون بشم از ...

خب دوست داری بپوشی بپوش بعد که از چشمت افتاد نپوش🤌 بابا خدا کاری به این چیزا نداره البته نظر منه و تحمیل نمیکنم خدا اصن کاری با ما نداره که

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

امام زمان عج و اهل بیت  رابشناسید کتاب درموردشون بخونید با عشق امام حسین ع ره صدساله رایک شبه طی می کنید😍

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

سعی کن با ادمایی رفت و امد کنی کنی ک بدردت بخورن هم این دنیا هم اون دنیا 

طبیعی هست تو جمعی باشی همه از دوست پسرو هزارکناه حرف میزنن اینا برات عادی تر بشه 

اپ شاالله همه عاقبت بخیر شیم 

خب دوست داری بپوشی بپوش بعد که از چشمت افتاد نپوش🤌 بابا خدا کاری به این چیزا نداره البته نظر منه و ...

خب دوست دارم ثبات داشته باشم نه اینکه امروز یه چیز بگم فردا یه چیز

به زودی منم مامان میشم😍