2733
2739

سلام 

خانومایی که واقعا میتونن جواب بدن وکمک کنن لطفا بیان 

خواهش میکنم جواب الکی ومزاح نکنین 

خانوما من یه مشکل اساسی دارم 

اونم اینه که ثبات ندارم 

دست خودم نیست واقعا 

وخیلی بابتش ناراحتم 

مثلا ماه رمضون که میشه به خاطر برنامه هاش وحال وهواش خیلی منقلب میشم و مواظب همه چیزم هست 

مثلا زبان وچشم و... 

ولی همین که فاصله میگیریم کم کم فراموش میشهههه تا سال بعد 

مثلا الان تا قبل ماه رمضون همش با خودم فکرمیکردم حجابم کامله ومشکلی نداره(مانتوی جلوبسته تا زانو،روسری جوری که کامل موهام پوشیده باشه،جوراب ساقدار،شلوار قد۱۰۰وبالاتر ومطلقا بدون آرایش) این بود پوشش وظاهر من 

حالا چندروزه افتاده تو ذهنم وداره منو میکشه که این حجاب کامل نیست وباید حتما عبا یا چادر سرت باشه تا برجستگی هات رو کاملا بپوشونه 

حالا این یه مورد بود ومن خیلی این مدلی درگیری پیدا میکنم همیشه ودر آخرم ندونستم که کدوم درسته 

چون یه روز به نظرم این درسته و یه روز دیگه اون 

واقعا کمک میخوام،چجوری به ثبات برسم😭😭

به زودی منم مامان میشم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی تماس بگیرید یا مراکز مشاوره دینی و.... حتی سایت پاسخگویی آنلاین هم هست که انواع کارشناس حدیث و تاریخی و کلام و اعتقادی و احکام و بانوان و ... داره. کلا به نظرم بهتره با متخصصش صحبت کنی

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست    در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست...
2731

وسواس زیادی تو هرچیزی باعث بیماری میشه حتی اگه دین باش که بنظرم خدا هم نمیپسنده 

من مذهبی نیستم ولی با توجه به توصیفی که کردی بنظرم حجابت پسندیده ی اسلام هست ولی اگه با چادر به ارامش میرسی چادری شو ولی اگه بعد از چادر بازم حساسیت داشتی ریشه یابی کن که خدایی نکرده باعث وسواس فراتر از حد طبیعی نشه

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟
وسواس زیادی تو هرچیزی باعث بیماری میشه حتی اگه دین باش که بنظرم خدا هم نمیپسنده  من مذهبی نیست ...

چه قشنگ♥️

هم حرفت 

هم امضات

به زودی منم مامان میشم😍