2737
2734

من دی ماه که که از نردبون افتاد و ترسیدم زنده میمونه یا نه منگ شدم در کنارش سردرد  و گوش کیپ میشد که با هیچی خوب نمیشد برا بچه خواهرم هم تو اون زمان تکون خوردم همون روز و لحظه به دفعه چشام سیاه شد و جایی رو ندیدم و نفسم بند اومد

تا اینکه این چشم سیاهی در شبانه روز بیشتر اوقات همینم خوابیده نشسته راه رفتن راه نرفتن به دفعه چشام سیاه میشه و هیچ جا رو تا ۱۰ و ۲۰ ثانیه نمی‌بینیم و خیلی این اتفاق میوفته

به نظرتون مشکل از چشمم هست یا سرم

خیلی نگرانم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
کم خون هسی منم اینجوری میشدم آزمایش بده 

عزیزم شما دایم مثل من میشدید

یا موقع نشستن و بلند شدن 

من در همه حالت خوابیده نشسته و ..این حالت میشم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم خون هسی منم اینجوری میشدم آزمایش بده 

میشه لطفاً جواب سوالم رو بدید

2731
عزیزم شما دایم مثل من میشدید یا موقع نشستن و بلند شدن  من در همه حالت خوابیده نشسته و ..این ح ...

من کم خون بودم اینجوری میشدم یه مدت قرص فیفول خریدم خوردم خوب شدم دیگ از موقع ک میخواستم از جام بلند شم یا خواب بودم بیدار میشدم  اینجوری میشدم خیلی بد بود 

من کم خون بودم اینجوری میشدم یه مدت قرص فیفول خریدم خوردم خوب شدم دیگ از موقع ک میخواستم از جام بلند ...

ممنون عزیزم جواب دادید لطف کردید