2733
2734

من دی ماه که که از نردبون افتاد و ترسیدم زنده میمونه یا نه منگ شدم در کنارش سردرد  و گوش کیپ میشد که با هیچی خوب نمیشد برا بچه خواهرم هم تو اون زمان تکون خوردم همون روز و لحظه به دفعه چشام سیاه شد و جایی رو ندیدم و نفسم بند اومد

تا اینکه این چشم سیاهی در شبانه روز بیشتر اوقات همینم خوابیده نشسته راه رفتن راه نرفتن به دفعه چشام سیاه میشه و هیچ جا رو تا ۱۰ و ۲۰ ثانیه نمی‌بینیم و خیلی این اتفاق میوفته

به نظرتون مشکل از چشمم هست یا سرم

خیلی نگرانم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
دکتر برو عزیزم

دعا کن برام 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر برو عزیزم

خیلی میترسم ترس برم داشته 

چه دکتری برم چشم یا مغز

2728