2733
2739
عنوان

اگه جای من بودید میگفتید بهش؟

128 بازدید | 17 پست

8 ماهه زایمان کردم خواهرشوهرم نیومد دیدنم با اینکه مشکلی باهاش نداشتم البته چند ماه اول سفر بود اما وقتی اومد هم نیومد دیدن بچم منم چند ماهه هر جا اون باشه نمیرم اما خسته شدم چون عملا هیچ جا نباید برم چون همه جا هست شما جای من باشید چه رویه ای رو انجام میدید1_هر جا اون باشه عمرا برید  حتی بفهمید خونه مادرشوهرتون اومده نمیرید اونجا 

2_مهمونی که دعوت باشید اون باشه میرید اما قشنگ بهش میگید و تیکه می‌اندازید که عمه بی معرفتی بوده و بهش میفهمونید که کارش بد بوده

کدوم راه درسته؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مهمونیت رو برو ولی اگه اونجا بود محل سگ هم بهش نده ،مثل خواهر شوهر خر خودمه ،منم بی محلش میکنم اصلا باهاش حرف نمی‌زنم ،چون اینجور آدما اگه هر حرفی بزنی چهارتا تو جیبشون گذاشتن جوابتو میدن

2738

من جای شما باشم هر جایی باشه  میرم میخندم میخورم، چون نیایر برات مهم باشه پیش خودت فکر کن که تو یه خانواده جدا داری بچه ت شوهرت ،قرار نیست کس دیگه ای دلسوز تو باشه فقط به خانواده  خودت فکر کن فقط از شوهرت توقع داشته باش 

عملا داری با این کارت نشون میدی که چقدررررررررر  مهم بوده نبودنت چقدرررررررر بچه م دلتنگ تو بوده،نه عزیز جان تو این دور زمونه همه درگیر زندگی و خانواده خودشون هستن تو هم به چسب به زندگی خودت با این فکرا عذاب نده 

2706