2733
2734
عنوان

افسردگی گرفتم..دعام کنید

46 بازدید | 9 پست

سلام دوستان.من خیلی حالم بده..ازدواج نکردم. درسم تازه تموم شده..هنوز هیچ کار مرتبطی پیدا نکردم..سر فشارهایی که تو درس و..بهم وارد شد افسردگی شدید گرفتم..الان قادر به انجام هیچ کاری نیستم دعام کنید حالم زودتر خوب شه..احساس میکنم اصلا مفید نیستم.اینهمه درس خوندم آخرسر بیفایده!..کاش خدا ی راهی برای منم باز میکرد..حالم از خودم بهم میخوره!همش حسرت گذشته میخورم..کاش منم مثل خیلیا شانس خوبی داشتم..مسیرم پر از اشتباهه.دعا کنید حال دلم خوب شه.‌بتونم به هدفهام برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایی منم افسردگی گرفتم 

آنقدر بی دلیل گریه کردم 

دلم میخواد گریه کنم داد بزنم دلم میخواد بمیرم ناامید ناامیدم از زندگی 

آنقدر حالم بده حتی تاپیک شمارو نتونستم بخونم فقط عنوان دیدم اومدم

2728
شما چرا حالت بده؟ مجردی؟

نگم به هزار یک دلیل 

همش فکر میکردم درست میشه هر سال به امید اینکه زندگیم درست میشه اما هر سال هر روز هر دقیقه بدتر از قبل 

از لحظه ایی که چشم باز کردم تا الان واسه هر چیزی که خواستم زجر کشیدم هیچ چیزی بدون گریه زجر نتونستم بدست بیارم 

اره مجردم ولی حتی از ازدواجم میترسم انقدر بدبختی کشیدم فکر میکنم از ازدواج کنم از این که هستم بدبخت تر میشم

2738