2733
2739

من از سه شنبه خیلی یهویی دستم درد گرفت مخصوصا وقتی به پشت دستمو خم میکنم(فشار خاصی هم وارد نمیکنم ولی درد شدید میگیره) کلا از بالای دست راستم تیر می‌کشه تا پایین..چند تا شنیدم شاید از گردن باشه بزنه به دستام خیلیگ نگران شدم دم عیدی این چه بلایی بود سرم اومد آخه از طرفی می‌چرخه دردش انگار عصبیه،البته من کلا آدم عصبی ای هستم و همین قضیه تیر کشیدن و درد برای بابامم پیش اومده چندین ساله..چیکار کنم بتظرتون؟! 

الان زده به پامم‌ تیر می‌کشه میترسم 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
تا تعطیلات عید شروع نشده برو دکتر یا باید بری متخصص ارتوپد یا مغزو اعصاب از پزشک خانواده بپرسی راه ...

درگیر درس و مشقم 

خیلی هم میترسم چیزی باشه 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ان شاءالله که چیز خاصی نیس ولی دکتر که بری خیالت راحت میشه

میکم امکان داره بخاطر ورزش آسیب دیده باشم؟!

خودم حس میکنم از اعصابمه

ریشه خیلی از بیماریها از اعصاب هس شماهم میگی عصبی هستب. احتمالا به خاطر همونه

خدا لعنت کنه باعث بانیشو تو این سن مشکل اعصاب دارم 

2738
الهی که مشکل خاصی نیس نگران نباش

امیدوارم..

ممنونم ازت