2752
2734
عنوان

عشق ارزشش رو داره؟؟

55 بازدید | 4 پست

حالم خیلیی بده

توروخدا راهنمایی و کمکم کنید من هیچ کسو ندارم باهاش درددل کنم

من و عشقم ۲ ساله باهمیم

خیلی پسر خوبیه پاکه چشم و دل پاکه احترام میذاره بهم هر چقد پول هر چند کم داشته باشه واسه من خرج‌میکنه (خسیس نیست)

خیلییی زیاد همو دوست داریم و عاشقیم ولی هیچی طبق میلمون پیش نرفته ک حداقل یه ذره امیدوار بشیمم 

وضعیت مالیش اصلا خوب نیست

الان تازه اوایل سربازیشه 

بعد سربازی میخواد مغازه کرایه کنه کافی نتی یا تعمیرات موبايل و لوازم جانبی موبايل بزنه بعد کارش ک گرفت بیاد جلو برای خواستگاری

تقریبا میشه ۳ سال و نیمه دیگه

به هرکسی میگم میگه عشق ارزش این انتظار رو نداره

خیلی سختی و مانع تو راهمونه تا الان هزار بار امیدوار شدیم ولی قشنگ گند زده شده توش

یه جورایی خستم از نشدن

انقد گریه کردم چرااا خدا کمک نمیکنه چرااا یه نشونه نشونم نمیده

چکار کنم من ؟؟

این کاربری دست دو نفره.‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای اولین بار تو زندگیم اومدم میگم  هیچ‌کس رو ندارم راهنماییم کنه  فقط یه کمک و راهن ...

خب دارم بهت میگم ادما فقط بلدن حسودی کنن و ناامیدت کنن اگه احساس خوبی داری کنار اون ادم اگه میتونی رو تلاش کردنش حساب کنی اگه همه جوره مطمئنی ازش بنظرم ارزش صبرکردنو داره و اینکه به هرکسی نگو از رابطت هرموقع ذوق چیزیو داری و میگی دقیقا به بدترین شکل ناراحت میشی 

انشاالله خوشبخت بشی🤍

2731
خب دارم بهت میگم ادما فقط بلدن حسودی کنن و ناامیدت کنن اگه احساس خوبی داری کنار اون ادم اگه میتونی ر ...

نمیدونم چقد آدم تلاشگریه همین منو میترسونه 

آدم خیلی قانعیه 

احساس خیلی خوبی دارم ولی شرایط خیلی بده میترسم از آینده اگه نشه چی

اره اینو قبول دارم دقیقا آدم ذوق یه چیزی رو داشته باشه بگه قشنگ‌خراب میشه.....

این کاربری دست دو نفره.‌