2737
2734

امروز من داشتم آشپزخونه رو تمیز میکردم شوهرم اومد خونه گف ببین سرت نخوره ب کابینت فک کردم بخاطر من میگه گفتم نه حواسم هست یهو گف سرت بخوره ب کابینت کابینت پیچش در بیاد میام همه وسایلاتو خورد و خاکشیر میکنم گفتم یعنی چی کابینت فدای ی تار موهام گف اون موقع همه خاکشیرها فدای تار موهات میشن من چیزی نگفتم رفتم دسشویی اومدم در دسشویی یکم محکم بستم گف چرا در و اینجور بستی گفتم باشه اینسری بهتر میبیندم با حالت دعوا گف برو در دسشویی باز کن گفتم اخه دستامو تازه شستم با حالت تند گف بدو دارم بهت میگم در باز کن رفتم دستمال بردارم ک با دستمال باز کنم داد زد دستمال برندار با دستت اینکار کن من اینکارو کردم گفت فهمیدی در دسشویی باید چجوری ببندی گفتم بله بعد شام سهام عدالتو واریز کردن گفتم میشه پولمو بدی چون میره تو کارت همسرم چیزی نگف بعد شام گف برو دو تا تراول ۲۰۰ بیار بده من بهش دادم بعد سهام عدالتمو برام واریز کرد گفتم این که ۹۰ تومنش کمه گف بعدا میریزم گفتم چرا همیشه پول منو میپیچونی ولی اگه خودت ده تومن بهت کم بدم جنگ میندازی الکی گف برو بابا ندارم در صورتی ک داشت چون نه کرایع میده نه چیزی گف ماهی ی میلیون بهت میدم گفتم تو حتی عید برای  من ی لباس نخریدی حالا همش اون ی تومن هی میگی میکوبی تو سر من گفت اره خوب میکنم همونم زیادت گفتم چرا زیادمه خوب اگه نداری من ک سرکار میرفتم میزاشتی میرفتم اون ی تومنم دیگه برام نمیرختی گف بچه منو بیار بعد هرکاری خواستی بکن گفتم نه اینکه اخلاق خوبی با من داری گف من تو رو جزو بنی بشر اصلا حساب نمیکنم گفتم عه پس وقتی منو جزو بنی بشر حساب نمیکنی ازم بچه نخاه برو ی زن بگیر از اون بچه بخاه گفت حتما ب وقتش اینکارو انجام میدم گف من تو رو میخام چیکار شیاف کنم تو رو من دیگه هیچی نگفتم ولی حرفاش خیلی برای من سنگین بود کلا جون میده ب من پول بده من سرکار میرفتم تا همین دو ماه پیش نزاشت دیگه برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گور باباش جات باشم مهرمو میزارم اجرا ..چه پررو هم هس خرج زنشو نمیده زبونشم ۱۰۰ متره

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740

هر کاری گفت کردی؟برام سواله چرا؟

بعد سهام حساب کس دیگه نمیره چون باید صاحاب حساب باشی تا شبا قبول کنه چطور حساب همسرت رو دادی؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706