2737
2739

سلام دوستان.من خیلی حالم بده..ازدواج نکردم. درسم تازه تموم شده..هنوز هیچ کار مرتبطی پیدا نکردم..سر فشارهایی که تو درس و..بهم وارد شد افسردگی شدید گرفتم..الان قادر به انجام هیچ کاری نیستم دعام کنید حالم زودتر خوب شه..احساس میکنم اصلا مفید نیستم.اینهمه درس خوندم آخرسر بیفایده!..کاش خدا ی راهی برای منم باز میکرد..حالم از خودم بهم میخوره!

خیلی درکت میکنم. احساس میکنم به هیچ دردی نمیخورم تازگی هیچ کاری نمیتونم انجام بدم. انگار حتی بیرون اومدن از تخت سخته. تصمیم گیری راجب کوچکترین مسائل برام سخت شده. حرف زدن با بقیه برام سخت شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دعا دیگران حالت بهتر نمیشه بلند شو خودت باید حالتو خوب کنی آهنگ های شاد گوش کن، ورزش کن ، هدف دا ...

به این فکر میکنم چرا بعضیا اینقدر شانس دارن و مسیرشون همواره..من چند برابر بقیه زحمت میکشم و به جایی نمی‌رسم..همه چیزم با سختی درست میشه! روحیم الان داغونه..واقعا زندگی خیلیارو که میبینم حسرت میخورم..میترسم باز بشینم برای خودم هدف تعیین کنم به جایی نرسم

2728
خیلی درکت میکنم. احساس میکنم به هیچ دردی نمیخورم تازگی هیچ کاری نمیتونم انجام بدم. انگار حتی بیرون ا ...

خیلی بده این حالت افسردگی..تازه تو این حالت میترسم با کسی بخوام رودررو بشم ..چون دوست ندارم کسی از مشکلات درونی آدم بفهمه..

خیلی بده این حالت افسردگی..تازه تو این حالت میترسم با کسی بخوام رودررو بشم ..چون دوست ندارم کسی از م ...

حالا من امروز داشتم فک میکردم یعنی چطور هیچکس از خونواده و دوستام نفهمیده من مدتهاست که حالم بده؟ 

ایشالا این روزا تموم بشه و حال دلمون خوب بشه❤️

2740

کاملا درکت میکنم، منم این شرایطو داشتم

دوسال بیکار بودم و افسردگی گرفتم

ولی با دعا مشکل حل نمیشه باید خیلی بگردی تا کار پیدا کنی. 

باید بری یه جاهایی کارآموزی یا رایگان کار کنی تا تجربه به دست بیاری.

وقتی بری سرکار، حسابی حالت خوب میشه

کاملا درکت میکنم، منم این شرایطو داشتم دوسال بیکار بودم و افسردگی گرفتم ولی با دعا مشکل حل نمیشه ب ...

ببین کار هست من دلم نمی‌خواد هر درپیتخونه ای برم!..ولی این افسردگیه واقعا اذیت میکنه

2706