2733
2739

خانوما من ریزش مو وحشتناک ارثی و هورمونی داشتم وحشتناک حالا بیاین براتون بگم چیکار کردم

دکتر که خیلی رفتم هممممه کاری هم کردم ولی جواب نداد در بین این قرص و دارو و این چیزا فقط و فقط یک محلول بود که جواب داد

من موهام خیلی ریخته بود جای خالی زیاد داشت این محلول ساختنی هست ماینوکسیدیل هم داره و جز اصلیش قرصای ال دی هس بنظرم خیلی جواب داد و بی نهایت مو در اوردم

یه ماسک عااااالی ماسک نخود له شده + سدر+تخم مرغ+ تخم کتان+ چای سبز و سیاه و سفید و ترش

قرص یونی زینک

و اما معجزه 

یه شامپو بود اسمش تیکرفولر هست امریکایی هست حتما امریکایی باشه اماراتی نگیریدااا

ینی از بار اول معجزشو دیدم

حالا بیاین بگم برای هورمونام چه کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که گفتین خدا خیرتون بده، واقعا شامپو بینهایت موثر هست، من سالها پیش در دوران نوجوانی دچار ریزش مو وحشتناک شدم، هر قرص و سرم تاثیر نکرد برام، فقط یه شاپو که یه دکتر بهم داد تاثیر داشت و معجزه کرد اون شامپو ایرانی بود محشر بود ولی متاسفانه دو سال بعدش دیگه غیب شد، خیلی هم ارزون بود کل دوستام به پیشنهادم استفاده میکردند ، شاید هم کل دبیرستانی که میرفتم😂

2728