2752
2734

یه غریبه، مازیار 

تا ته ته ته تهش هستم 

خیلیییی قفلی دارم الان ذهنم درگیره یادم نمیاد 😕😂

آقایون درخواست دوستی ندین، مگر بحث مرگ و زندگی باشه که اونم رد میدم 🤭من همون کاکتوسیم🌵ک تو شهر بادکنکا🎈دلش بغل میخواد.دارای کارت اهدای عضو 🙂🌱🤍    تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

پیش تو از شادمهر

نفس از ایلیار

متاسفانه از مجید رضوی

درک نداری فرشاد آزادی

مگه چند بار زندم علی یاسینی

دام از احمد سولو

دلم تنگه عبدالمالكی 

خورشید و ماه حامیم

شال سیاه میثم ابراهیمی

یه کم فشاررررر بیشتری وارد کن شاید یادت اومد😂

مَ همه اهنگام دپن میخوای 

آقایون درخواست دوستی ندین، مگر بحث مرگ و زندگی باشه که اونم رد میدم 🤭من همون کاکتوسیم🌵ک تو شهر بادکنکا🎈دلش بغل میخواد.دارای کارت اهدای عضو 🙂🌱🤍    تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن🥲

چشماش

ماه شبای سردم

جالی تو خالیه

تو شدی مث خون تو رگام 

متاسفانه

دورترین نزدیک من 

بسه دیگه 😂

پیش تو از شادمهر نفس از ایلیار متاسفانه از مجید رضوی درک نداری فرشاد آزادی مگه چند بار زندم علی ...

واییی مرسییی 🥰اینجانب در حال بال درآوردن هست 

مجید نعمتی...بی قرار

اشکان سالار...هنوز برام عزیزی

امین فیاض...دل بریدی....فکر نمیکنه

حسام‌الدین موسوی...عجیبه

محمد کهران(عاشق نبستی)
مهدی جهانی(بخند دنیا)

سیام...lmdat

سیام...Yoksun

سیمگه...یانکی

سیمگه...پرنس و پرنسس

بورجو گونش...انیلاری یاک