2733
2734
عنوان

چطوری یادگرفتین خط چشم مناسب فرم چشمتون بکشید🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 27 پست
من رفتم پیش میکاپ آرتیست برای عقد یه خط چشم کسی. خیلی قشنگ بود مدلش ازاون به بعد خودم همینطور میکشم& ...

منم یبار که رفتم پیش یکی واسه عروسی ی خط چشمی کشید من زیاد خوشم نیومد ولی همه میگفتن قشنگه 

از اول چشمم کشید تا انتهای چشمم ی دم کوچولو هم داشت 

در جستجوی آنچه برایم مقرر نکردی،خستم نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یبار که رفتم پیش یکی واسه عروسی ی خط چشمی کشید من زیاد خوشم نیومد ولی همه میگفتن قشنگه  از ...

صلیقه تو نبوده دیگه  خیلی تمرین کن مدل. های زیادی توگوگل سرچ کنو بکش

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
وای نههه چشمای درشت قشنگتر میشه 

ببین اول از کنار چشمت ی خط صاف بکش بعد مثل ۸ از بالاش وصل کن ب چشمات 

بعد از مجرای چشمت دوباره مثل من بکش و آخرسر وسطشو پر کن

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡