2737
2734
عنوان

سود سهام عدالت

482 بازدید | 12 پست

سود سهام عدالت متوفیان چقدره ؟چجوریه

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قرار بود امروز بریزن انگار اما نریختن اطلاع دارین؟

میخوام بدونم واسه اونایی که فوت شدن چقدره

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 
میخوام بدونم واسه اونایی که فوت شدن چقدره

والا نمیدونم میگن سودشو میریزن حالا بین وراث تقسیم بشه چیزی نمیمونه ک😂😕

ࡅ࡙ߊ ܢ̣ߊ‌ܣߊ‌ܩܢ ܝ‌ܧߊ‌ܢ̣ࡅ߳ߺߺܙ ܭࡍ߭ ࡅ࡙ߊ ܝ‌ܦ̇ߊ‌ܧࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩߊ‌ܠܙ ܣܝ‌ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߳ߊ‌ܚ݅ࡍ ࡅ߭ࡅ࡙ܢܚࡅ߳ܨ 😊✌
2740
این دفعه چرا سود رو کم ریختن آخه ؟ مال ما همیشه ۹۰۰بود این دفعه فعلا مال خواهرم رو ریختن ۶۰۰.

واسه ۱ تومنی ۹۰۰ می ریزن فک کنم

والا نمیدونم میگن سودشو میریزن حالا بین وراث تقسیم بشه چیزی نمیمونه ک😂😕

من فکر کردم کل سهام وگرنه درست نمیکردم اصلا

من فکر کردم کل سهام وگرنه درست نمیکردم اصلا

ن فک نکنم کلشو بدن سود سالهای قبلو باهم میدن

ࡅ࡙ߊ ܢ̣ߊ‌ܣߊ‌ܩܢ ܝ‌ܧߊ‌ܢ̣ࡅ߳ߺߺܙ ܭࡍ߭ ࡅ࡙ߊ ܝ‌ܦ̇ߊ‌ܧࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩߊ‌ܠܙ ܣܝ‌ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߳ߊ‌ܚ݅ࡍ ࡅ߭ࡅ࡙ܢܚࡅ߳ܨ 😊✌
ن فک نکنم کلشو بدن سود سالهای قبلو باهم میدن

مگه خودمون ثبت نام کردیم قبلی هارو به ما دادن