2733
2734
عنوان

شما حای من میشدین چکار میکردین؟

77 بازدید | 7 پست

چن وقته از شوهرم دورم خیلی دلتنگش شدم.اونکه اصلا بروز نمیده فقط میگه دلم برا بچه ها تنگ شده عکسو فیلم بفرست ببینم 

یه شب دیگه طاقت نیاوردم بهش گفتم خیلی دلتنگشم اما اون بحثو عوض کرد منم خیلی بهم برخورد دید ناراحت شدم گفت منم دلم برات تنگ شده گفتم معلوم بود دیکه ازون شب بعد دیگه با سردی باهاش حرف میزنم واقعا دلم نمیخواد باهاش خوب باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این حس سردی و عصبی بودنت هم از دلتنگیه،ببینیش کلا ناراحتیت یادت میره.بنظرم میاد کلا عادت ندارید خیلی ...

اون اینطوریه من چندین بار خیلی زیاد گفتم اما اون هیچی شاید باورت نشه اما موقعیم ک خونم بودم حتی بغلمم نکرده تا اعتراض میکردم میگف خب تو بغلم کن🤦 رابطم ک هیچی بارداریمو بهونه کرده بود

اون اینطوریه من چندین بار خیلی زیاد گفتم اما اون هیچی شاید باورت نشه اما موقعیم ک خونم بودم حتی بغلم ...

کلا بعضی ها بخاطر نوع تربیتشون سردن باهم‌.شوهر منم اینجوری بود ولی من خیلی محبت کلامی برام مهمه دقیقا ده سال من صب تاشب قربون صدقه رفتم و دائم بغل و بوس و...حتی اوایل میگفت نههه نکن زشته🫤الان دیگه راه افتاده😀توام اگه روابط گرم رو دوست داری خودت باید دست بکار بشی🤣🤣

2738