2733
2734
شوهر منم هميشه موقع دفاع حمله ميكنه چقد سر اعصابه خدايي اين حركت 🤕

تو جلو تر حمله کن😁الان فهمیدم چقدر غیر قابل تحمل ام🤭

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کارایی داری؟من همه چیوو تکوندم ۱۰روز بیشترشد.

والا منم فقط اتاق خواب و انبار و اشپز خونه و بالكن و تموم كردم الان بيش از دو هفته س البته اينم بگم ك دوتا نيرو كمكي داشتم و مرتب مشغول نبودم

فقط هال و پذيرايي موند گفتم برا فردا

چه کارایی داری؟من همه چیوو تکوندم ۱۰روز بیشترشد.

همه کار حتی کف سالن هم پره از خرده غذا و لباس و... ولی الان تمیز کنم دوباره کثیف می کنن دیگه تازه باید پرده هارو بشورم و...

2731
تو جلو تر حمله کن😁الان فهمیدم چقدر غیر قابل تحمل ام🤭

نميشه خوب

مثلا ميدونه مقصر خودشع 

اولش ميخواد با خندع و اينا از دلم در بياره 

ولي خوب من وا نميدم 

بعد از اين مرحله اون ترش ميكنه و حمله ميكنه ك با من حرف نزن و..

والا منم فقط اتاق خواب و انبار و اشپز خونه و بالكن و تموم كردم الان بيش از دو هفته س البته اينم بگم ...

خسته نباشی👍منم بالکن و دستشویی حموم مونده اساسی تمیز کنم تنبلیم میاد دیگه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
همه کار حتی کف سالن هم پره از خرده غذا و لباس و... ولی الان تمیز کنم دوباره کثیف می کنن دیگه تازه با ...

خیلیه 😬حداقل از امروز شروع کن که هول هولکی نشه عزیزم

نميشه خوب مثلا ميدونه مقصر خودشع  اولش ميخواد با خندع و اينا از دلم در بياره  ولي خوب م ...

همون اول که میخواد با خنده از دلت در بیاره بادست پس بزن با پا پیش بکش که گیج شه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
خسته نباشی👍منم بالکن و دستشویی حموم مونده اساسی تمیز کنم تنبلیم میاد دیگه

خوب ي بعد از ظهر بيشتر زمان نميبره اينا 

سلامت باشي عزيزم

راستي من ي عالمه لباس اتو نشده هم دارم🤕

خوب ي بعد از ظهر بيشتر زمان نميبره اينا  سلامت باشي عزيزم راستي من ي عالمه لباس اتو نشده هم د ...

اره باید امروز انجام بدم.وای منم دارم😩از اتو کردن متنفرم

همه کار حتی کف سالن هم پره از خرده غذا و لباس و... ولی الان تمیز کنم دوباره کثیف می کنن دیگه تازه با ...

هرروز وسايل كف خونه رو نيم ساعت وقت بزار جم كن ك انبار نشن رو هم

ما هم وضعمون همينه ولي خوب بايد مرتب هي تميز كني ك خيلي كثيف نشن