2737
2739
عنوان

بیماری صرع چطوریه خطرناکه؟

155 بازدید | 16 پست

یه خواستگار دارم بیماری صرع داره میشه راهنماییم کنید یعنی هروقت تشنج کرد بایدبره بیمارستان بستری بشه یانه ؟چ مواقعی اینجورمیشن؟ممکنه هرروز تشنج کنن ؟اخلاق رفتارشون چطوریه بخاطر بیماریشون ؟ 

قبول نکنی بهتره البته از بیماریه خبر ندارم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بله خطرناکه 

متاسفانه پسردایی من پشت فرمون تشنج کرد و فوت شد 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
میشه بگید چرا 

من خودم توی این شرایط دست پاچه میشم نمیتونم 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

مراقب باش که ممکنه ژنتیکی هم باشه 

ولی درکل زندگی باهاشون سخت نیست 

دارو مصرف میکنن 

اگر وارد فاز تشنج بشن بیشتری ها خودشون میفهمن و میرن یه جای امن 

بستری هم لازم ندارن 

مگر خیلی طولانی بشه یا بر اثر ضربه و افتادن آسیب ببینن

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2740

پدر بزرگم داره فقط باید سر وقت دارو بخوره اگه نخوره حالش بد میشه 

نیاز به بیمارستان نداره هربار 

ولی قبول نکنی بهتره 

پدربزرگ من بخاطر قرصا به شدت عصبی شده البته همه این طوری نیستن

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰😍

اگه یه وقت حالتش بیاد سراغشون و کسی پیششون نباشه خدای نکرده احتمال فوت هست....فامیل ما زنش صرع داشت البته شدید بوده و با دارو هم انگار کنترل نشده بوده بهش نگفته بودن خونه نبوده زنه افتاده بود سرش خورده بود به پله فوت کرد....اینم چند سال بی گناه افتاد زندان که فکر کرده بودن این کشتتش....یه بچه هم داشتن....در این حد این بیماری سخته و باید حواس آدم باشه که تنها نمونن اگه از نوع شدیدش باشه البته.

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
اصولا اونایی ک صرع دارن ،نباید رانندگی کن خدابیامرزدشون

ممنون 

درکل نمیشه باهاشون زندگی کرد دیگه 

نه رانندگی کنند ، نباید تنها باشن کلا ، نباید عصبی بشن یا تایم طولانی گرسنه بمونن

کلا زندگی سراسر استرسی رو تجربه خواهد کرد شریک زندگیشون 

اکثرا هم منزوی میشن و تو جمع نمیرن از ترس تشنج

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

سلام 

عزیزم بخدا زندگی با اینایی ک صرع دارن وحشتناک سخته بخاطر داروهایی ک میخورن عصبیو پرخاشگر میشن من خواهرم صرع داره زندگی ب کاممون جهنم کرده تاپیک اخرم بخون من چی میکشم از دستش خانوادم دیگ بریدن 

وقتی ک تشنج میکنه کلی استرسو ترس میکشیم نمیتونه تنها باشه چون یهو تشنج میکنه و خفه میشه  باید یکی بدادش برسه

ولی بخدا ما روزی هزاران بار برای خواهرم ارزوی مرگشو میکنیم چون زندگیمون با رفتاراش و پرخاش هاش ب نابودی کشونده 

من وظیفه خودم دونستم بیام توی تاپیک و نظر بدم  

دیگ هرجور تصمیم خودته ایندتو دوست داشته باش لطفا لطفا

2706