2733
2734
عنوان

منتظر تغییرات جدید سایت باشیم

264 بازدید | 24 پست

سلام دوستان. 

مدتیه که نسخه جدید سایت شروع به کار کرده. یک سری تغییرات توی سایت ایجاد شده .قابلیت های خوبی به اون اضافه شده و صد البته کاستی هایی هم داره. مواردی هم در  نسخه قدیم سایت وجود داشت که  متاسفانه توی این نسخه وجود نداره.

خانم تهرانی هم در ابتدا  تاپیکی زدند مبنی بر اینکه اگر نکته و نظر و پیشنهادی دارید توی این تامیک بفرمایید تا رسیدگی بشه.

توی این مدت 80 درصد تاپیک ها حول همین موضوع میچرخه. 

که اغلب از کم شدن تعداد پستها و تغییر اسمشون شاکی هستن. 

به ما قول رسیدگی و پیگیری دادند. و ما هم کماکان منتظر رفع نقص و ایرادات سایت هستیم. 

همچنین بعید میدونم که سایت به حالت قبل برگرده .  

به نظر من بهتره اگر نکته ای برای بهبود وضعیت سایت به ذهنم ون میرسه توی همون تاپیک بیان کنیم و تا این حد از تغییرات سایت که قاعدتا به منظور بهبود کیفیت سایت بوده شکایت نکنیم.

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

من اگر طراح بودم ،أولویتم طراحی یک سایت منظم بود که سهولت در استفاده داشته باشه برای مثال یک روبان در ابتدا صفحه طراحی میکردم که شامل موضوعات دو روز گذشته،موضوعات مختلف (که وقتی روش کلیک میکردی موضوعات مختلف میومد که با انتخاب هر کدوم ،برای مثال با کلیک روی عمومی اولین چیزی که به چشم میخورد ایجاد تبادل نظر جدید بود و پایین اون هم آخرین تبادل نظر های قرار گرفته در بخش عمومی وجود داشت ،سایر گزینه های روبان هم مقالات و بخش پرسش و پاسخ بود ،یک چیز دیگه هم اضافه میکردم به أسم مباحث داغ ،طول صفحه اصلی رو کوتاه تر میکردم و رنگ زمینه رو شاد و روشن انتخاب میکردم ،فاصله ی پست کاربر ها رو کاهش میدادم و کاری میکردم که از پست سایر کاربر ها به خوبی تفکیک بشه ،آنلاین بودن افراد رو هم مشخص میکردم و مهم تر از همه دکمه به روز رسانی رو اضافه میکردم

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رنگش و فونتش تو ذوق زن و سرده 

موصوعات جدید دوروز گذشته مرتب و در دسترس نیست 

بروزرسانی نداره 

نظم و دلچسبی فرمت قبلی رو نداره اسامی کاربری بهم ریخته 

امصاها درشت و نامتعارف شده و بیشتر از پست به چشم میاد 

حال متکلم از کلامش پیداست
2738

کاش اول یه راهنما میذاشتن. تاپیکی تحت عنوان راهنمای استفاده از سایت  

حق با شماست ستاد جان ولی خودمون هم با کمی گشت و گذار توی سایت از زیر و بم سایت مطلع میشیم

من اگر طراح بودم ،أولویتم طراحی یک سایت منظم بود که سهولت در استفاده داشته باشه برای مثال یک روبان در ابتدا صفحه طراحی میکردم که شامل موضوعات دو روز گذشته،موضوعات مختلف (که وقتی روش کلیک میکردی موضوعات مختلف میومد که با انتخاب هر کدوم ،برای مثال با کلیک روی عمومی اولین چیزی که به چشم میخورد ایجاد تبادل نظر جدید بود و پایین اون هم آخرین تبادل نظر های قرار گرفته در بخش عمومی وجود داشت ،سایر گزینه های روبان هم مقالات و بخش پرسش و پاسخ بود ،یک چیز دیگه هم اضافه میکردم به أسم مباحث داغ ،طول صفحه اصلی رو کوتاه تر میکردم و رنگ زمینه رو شاد و روشن انتخاب میکردم ،فاصله ی پست کاربر ها رو کاهش میدادم و کاری میکردم که از پست سایر کاربر ها به خوبی تفکیک بشه ،آنلاین بودن افراد رو هم مشخص میکردم و مهم تر از همه دکمه به روز رسانی رو اضافه میکردم

اقیانوس جان امیدوارم که حداقل اون نکات آخری رو گفتی رعایت کنن

الان اکثرا با موبایل میان سایت واسه موبایل خوب طراحی نشده .شاید واسه دسکتاپ بهتر باشه اما نسخه قبلی واسه موبایل خیلی خوب بود

عزیزم فعلا میتونیم تنظیمات مرورگر مون توی گوشی رو در حالت request desktop site  قرار بدیم تا نمای ظاهری سایت بهتر بشه

2706