2733
2739

صبح بیدار شدم انگار ک یکی از عزیزامو از دست دادم

غم وجودمو گرفته بود 

بغض

خب چ مرگمهههههه

دیدم تایم پریودیمه،سینه هام درد داره یکم ،ترشخ قبل پریودی هم دارم

بخدا گریه کردم ،ولی بازم حالم خوب نمیشه

خب چرا ما دخترا باید هر ماه افسرده شیم😭

چیکار کنم حالم جا بیاد؟

باید همین طوری بمونم تا پریود شم و تموم شه پریودیم؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

وای متم اینجورم کاش زودتربشم راحت بشم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
وای متم اینجورم کاش زودتربشم راحت بشم

راه حلی نداره برا رهایی از این غم 🥺

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راه حلی نداره برا رهایی از این غم 🥺

نه حیلی بده.من یه مدت گل مغربی مصرف کزدم خوب بود 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2728

منم الان تو همین شرایطم 

اعصابم خیلی خیلی داغونه از دیشب قرص ال دی شروع کردم که پریود نشم بتونم روزه بگیرم 

واقعا خسته شدم از این افسردگی و نوسان خلقی 

باز سما از خواب بیدار شدی اینحوری من یه روز تو باشگاه نشسته بودم اهنگ رو عوض کرد اشکام شردع کردن به ریختن فقط شانس اوردم کسی نبود نزدیکم 😄😠

منم الان تو همین شرایطم  اعصابم خیلی خیلی داغونه از دیشب قرص ال دی شروع کردم که پریود نشم بتون ...

متنفرم از این حس 

بخدا چقددددد موندم تو اون حالت،ولی حالم خوب نشد 

حالت تهوع دارم بد

متنفرم از این حس  بخدا چقددددد موندم تو اون حالت،ولی حالم خوب نشد  حالت تهوع دارم بد

حالت تهوع 

درد کمر که میگیره ول میکنه 

ترشحات زیاد

درد سینه اینا هست اما قابل تحمله فقط همون افسردگی و عصبانیت دو هفته در ماه من درگیر اینام داره برای زندگیم دردسر درست میشه

حالت تهوع  درد کمر که میگیره ول میکنه  ترشحات زیاد درد سینه اینا هست اما قابل تحمله فقط ...

از زمین و زمان ناراضی ام

از زندگیم ناراضی ام 

کاش نبود چنین حسی 

انگار فقط داری نفس میکشی 

من بخدا خوب بودم😭

یهو امروز صبح این طوری شدم

داشتم افسردگی،اما نه این طوری 

2740

منم تو اون تایم قبل پریودی هر روز گریه میکنم افسردگی شدید ،دلم میخواد خودکشی کنم

دمنوش آرامبخش میخورم گاهی وقتاهم قرص اعصاب چون من خیلی اذیت میشم اون تایم شبی ۲_۳ ساعتم نمیتونم بخوابم با حال بد از خواب میپرم 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین