2733
2734

همسنامو نگا میکنم یا همه رلن یا ازدواج کردن 

تا الان درس می‌خوندم هنوزم دارم میخونم ولی اینکه تو رابطه بودن جدی رو تا حالا تجربه نکردم حس میکنم  یه جای کار ایراد داره 

بله عزیزم چرا طبیعی نباشه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه قرار نیست عین هم باشن

شاید شما دو سال دیگ ازدواج کنی

و کسی ک الان رله ۱۰ ساال دیگ

مسیر خوشبختی و موفقیت برا همه یکی نیست

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
2731

بله طبیعیه چون منم ۲۰ ام و تاحالا نرفتم. قصدم ندارم برای این دوستیای بی پایه و اساس وقتمو تلف کنم. مگر برای ازدواج اونم زمان درستش.

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
2740

همه زندگی درس خواندن نیست

روی قسمت‌های دیگه زندگیت هم کار کن. احساسات او رشد بده 

قبل از ازدواج باید با چند نفر آشنا بشی. اینجوری خودت و خواسته‌هات رو از ارتباط بهتر میفهمی (نظر شخصی)

طبیعیه. من دیت اولم رو ۲۵ سالگی رفتم که بعد یکی دو ماه هم بهم خورد. ۲۷ سالگی با همسرم آشنا شدم. 

هرکس زندگیش یه جوریه

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
همه زندگی درس خواندن نیست روی قسمت‌های دیگه زندگیت هم کار کن. احساسات او رشد بده  قبل از ازدو ...

اخلاقم حوریه اصلا نمیتونم ابراز احساسات کنم با کوچکترین بی توجهی سرد میشم و هیچوقت قدم پیش نمیزارم

2706