2737
2739
عنوان

چجوری جلو اشکموبگیرم الان جلو جمع؟

353 بازدید | 39 پست

دخترم تنبلی  چشم داره وقتی به یچیزی متمرکز میشه یه چشمش به داخل انجراف پیدا میکنه

یهو بلند گفت دخترت چشاش چرا چپه😐؟

بغضم گرفته میخوام گریه کنم ولی نمدونم چجور جلومو بگیرم کسی نبینه خدایا چکارکنم😭حالم بده

خیلی بهم برخورد لعنت ب من اگ یبار دیگ تو جمع اینا بیام تا وقتی دخترم بهبودی کامل نیافته 

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖

دخترت عینک میزنه؟تمرینات مربوط به تنبلی چشم رو انجام میده؟ نمره تنبلی چشمش چند بود؟

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشی بزار دم گوشیت ک سمت جمع باشه بگو الو برو بیرون ینی تو حیاط ینی داری با گوشی حرف میزنی یکم خودتو باد بزن یا اب بزن ب صورتت

خدایا صبری ک دادی با دردی ک دادی یکی نیست 😔😭
2738

عزیزم انقد علم پیشرفت کرده دخترت حتما با عمل مشکل چشمش برطرف میشه....نقطه ضعف نشون نده جلو آدمای احمق وگرنه اذیتت میکنن...دلت برا اون بسوزه که چه قلب سیاهیی داره که به یه بچه معصوم این حرفو میزنه

دخترت عینک میزنه؟تمرینات مربوط به تنبلی چشم رو انجام میده؟ نمره تنبلی چشمش چند بود؟

اره عزیزم دکتر عینک داده تمریناتشم انجام میدیم داروشمر امروز دجتر بودم دکتر گفت چشمش رو به بهبودیه داره جواب میده خیلی خوشحال بودم که الان یه بچه ده ساله عصابمو خورد جرد با این حرفش

اصلا ناراحت نباش.شاد باش امیدوار باش.انقدر انرژی مثبت بفرست که دخترت خوب شه.به حرف هیچ کس توجه نکن.اراده‌تو ببر بالا.

به اون فرده بی فرهنگم بگواگه دلیلشو فهمیدم حتما اطلاع میدم.

بگو تو فکر می‌ره گاهی اوقات بچست دیگه جدیشون نگیر، خودتم ناراحت نکن، دکترم ببر

گفتم خوابش میاد😭😭😭طفلی دخترم یجوری نگاه مرد صبح از جام بلند میشم گورمو گم میکنم