2733
2734
عنوان

جن ال اومد سراغ دختر عموم

2188 بازدید | 117 پست

حدود ۳ ماه پیش بچه دختر عموم به دنیا اومد 

بعد اینکه از بیمارستان اومدن خونه روز پنجم شبش دختر عموم میگه یه مرد قد کوتاه کچل بهم لگد زد بعد که فهمید دیدمش اومد پشت سر خوابید و چون ترسیده بودم فقط زیر لب بسم الله میگفتم اما از اون روز بچه نوزاد تا دوسه روز گریه میکرد و بعد اون یا شیر نمی‌خورد یا بیخود گریه میکرد تا الان که سه ماهه پیش میاد که به صورت مامانش نگاه می‌کنه ناگهانی و بلند گریه می‌کنه یا به یه نقطه نگا می‌کنه گریه می‌کنه بعد که دختر عموم ماجرا اون شب رو برامون تعریف کرد مامانم گفت این ماجرا قبلا هم اتفاق افتاده مامانم اینطوری میگه که حدود چندین سال پیش که داییم (من دایی فقط یکدونه دارم اولین بار بود مامانم از این یکی حرف میزد) میخواست به دنیا بیاد مامان بزرگم  چیزی شبیه آدم رو میبینه و اون هم دقیقا پشت سر مادربزرگم میخوابه و بچه هم دقیقا بعدش همون طوری میشه و اینم گفت که وقتی دقیقا شش ماهش شد شب که خوابوندیمش صبحش دیگه  هر چی گشتن بچه پیدا نشد

مامانم میگه کار آله 

اگه تجربه ای دارین بگین توروخدا 

خرافاتی نیستم 

ولی وقتی مامانم اینطوری گفت خیلی یجوری شدم 

کسی هست تجربه کرده باشه ممکنه بچه رو ببره یا روی آینده عقلانی بچه تاثیر بزاره؟

خیلی میترسم دختر عموم اصلا حالش خوب نیست 

توروخدا راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی بچه دیگه کلا پیدا نشد؟ یعنی چی؟😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

همش حاصل توهم و ذهنیتی هست ک داریم 

من خودم بشدت ترسو شده بودم اوایل زایمانم هی از سایه میترسیدم. دیدم همهدهمینن بخاطر هورمون ها و این داشتانها 

وقتی ب  این چیزا فک کنی و توی ذهنته ،مغزت اونا رو میشازه ب همین راحتی

ناخن کار نی  نی سایت 💅

پدر بزرگم جن ال رو دیده میخاسته بکشتش جنه میگ منو نکش بهت امان نامه تا هفتاد نسل میدم به من کار ندارن دیگ ولی برای جن ال نباید زن زاعو تنها بمونه ال نمیاد بچه رو ببره ینی تواناییش رو نداره تو عصر حاضر همه جا قران هست بالا سر بچه یه چاقوی خشگل همراه قران بزارین علت چاقو هم این هست ک جنا از اهن نمیترسن خوششون میاد اگ بیان برا بچه جاش چاقو رو میبرن دور بچه نمک بریزید ایه الکرسی تا هوالعظیم بخونید ینی لا اکراه فی الدین به بعد رو نخونید هفت مرتبه هفت مرتبه چهار قل 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم