2752
2734

6ماهی میشه که کاتیم و از طرف خودش بود و تو این مدت خودش گاهی زنگ میزد امروز بهش گفتم دارم ازدواج میکنم (قبلا هم قرارمون ازدواج نبود که الان بخواد ناراحت بشه) منم انتظاری نداشتم ازش و دل بریده بودم ازش همون شش ماه پیش نمیدونم چرااین دروغو گفتم، اونم گفتم پس دیگه چه حرفی می مونه که بزنیم و خدافظی کردیم، حالم بده الان همینطور بیخودی، بغضم گرفته، هی گریه م میاد، 💔😔😢😭

گریه نکن .چیزی ک اینده ای نداره فقط اذیتت میکنه 🫂❤️

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو رو محض سرگرمی و خوشگذرونی میخاسته و قصدش ازدواج نبوده . پس بهتر ک رفته . درسته سخته فراموش کردن ولی بهتر که رفته بهت لطف کرده قبل اینکه بیشتر از این وابسته بشی رفته تا بیشتر بهت آسیب نخورده

واسه داشتن چیزی که تا به حال نداشتی، باید کسی باشی که تا به حال نبودی .
2731

سعی کن گریه نکنی 

پاشو ی اب ب دست و صورتت بزن

من هر چی کشیدم از این اشکه بود

ادمو شل میکنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
وابسته بودید بهم؟

من خیلی اونو نمیدونم، هنوزم وقتی اشکامو یادم میاد که چطور دوساعت بدون اینکه تکون بخورم ی لحظه اشکم  بند بیاد ی ریر اشک میریختم، چشام باز نمی موند بعدش و تهوع می گرفتم.. 

حالم بد میشه.. 

وقتی میاد الکی امیدوار میشم😔💔

اره درکت می کنم 🙃🙃 خوب شد گفتی 

منم همین فکرودارم بهش بگم ولی می ترسم بره از ابجیم بپرسه اونم بگه نه ضایع شم ولی دیگه بیادم جوابش نمیدم 

برن گم شن تو این سن افسردمون کردن دیگه دارم متنفر می شم ازش 

من خیلی اونو نمیدونم، هنوزم وقتی اشکامو یادم میاد که چطور دوساعت بدون اینکه تکون بخورم ی لحظه اشکم & ...

خب اشتباه کردی ولی اشتباهتو تکرار نکن از این به بعد درست تصمیم بگیر و زندگی کنو از زندگیت لذت ببر نذار عمرت حروم بشه🌿❤

حالا نظر من بود

2706