2733
2734
عنوان

پول بدم به شوهرم؟

676 بازدید | 15 پست

این تاپیک برای یکی از دوستامه❗️❗️

شوهرم ماهیانه یه پولی رو برام درنظر گرفته و هرماه بدون این که بگم میریزه به حسابم. جدیدا به یه بی‌‌پولی خورده و کاراش پیچیده تو هم

بنظرتون بگم این ماه نمی‌خواد بدی؟ کسی تجربه‌ای داره؟ چون خیلیا اینجا میگن مرد اینجوری پررو می‌شه

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه نگه اینجوری عادت میکنه دیگه پول نمیده میگه این لازم نداره

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بهش بگه این ماه نصفشو یا یک سومشو بده، که هم کمکی کرده باشه هم اینکه شوهرش بدونه درهرصورت زنش نیاز داره یه پولی تو دستش باشه به هرحال بی پول که نمیشه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بله 

بدهید 

شوهرتون غریبه نیست که شریک زندگیتونه باید بهش کمک کنید

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
چه بی درک

چه فضول. کسی هم نگفت درمورد چیزی که ازت سوال نشده حرف بزنی وقتی نمی‌دونی ببندی دهنتو بهتره

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.

عزیزم زندگیه خوشی باشه دوطرف بایدلذت ببرن اگه سختی هم باشه دوتایی بایدتحمل کنن طرف میدونه شوهرش مشکل داره حالایه ماه خرجی نگیره جداکه زندگی نمیکنن دوس داشتن به این حرفانیس 

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
2706