2733
2739
عنوان

میشه بیاین لطفا

62 بازدید | 8 پست

اگه کسی میدونه بگه خاهشا

واسه یبوست رفتم دکتر گفت ازمایش واسه مشکلات روده و تیروئید مینویسه

رفتم خانوم ازمایشگاه برگه ای که دکتر داده بود گرفت پرسید واسه چی اومدی گفتم یبوست داشتم فکر کنم ازمایش تیرئید نوشته واسه پس فردا نوبت ازمایش داد حالا برگه رو نگاه میکنم ازمایش اصلا واسه مشکلات روده نیست فقط تیروئید هست

من فکر میکنم روده هام مشکل داره ایا چون خودم نگفتم ازمایش واسه روده هم گفته تو ازمایش نیست چون فقط تیروئید گفتم

یا خود دکتر ازمایش لازم رو تو برگه مینویسه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خودش گفت احتمالا روده هاتم مشکل داره ازمایش مینویسم

عزیزم دکتر برگه بهت داد یا فقط کد رهگیری ؟اگه برگه داده ،مگه توش رو ندیدی که چه آزمایشایی نوشته ؟اگه کد رهگیری بهت داده ،که مسئول آزمایشگاه میزنه تو سیستم ،هرچی باشه همونا رو میزنه واست

عزیزم دکتر برگه بهت داد یا فقط کد رهگیری ؟اگه برگه داده ،مگه توش رو ندیدی که چه آزمایشایی نوشته ؟اگه ...

یه کد بود داد بهم،،

واسه اینکه خودش پرسید میدونید چه ازمایشی نوشتن براتون حساس شدم چون اگه تو سیستم نوشته و با کد رهگیری دیده چه ازمایشیه چرا پرسید ازم😑😑

یه کد بود داد بهم،، واسه اینکه خودش پرسید میدونید چه ازمایشی نوشتن براتون حساس شدم چون اگه تو سیستم ...

اگه کد بوده خیالت راحت .شاید دکتر خواسته از تیروئیدت مطمئن شه بعد اگه مشکلی نبود بقیه آزمایشات تخصصی تر رو بنویسه .شاید فکر جیبت رو کرده

2740