2733
2739
عنوان

به نظرتون چی کار کنم؟

68 بازدید | 4 پست

عید دوست دارم برم شهرستان چند روز خونه مادرم بمونم حال و هوام عوض بشه خونه مادرشوهرم نزدیک هست به مادرم البته من اولش تهران هست من میرم خونش عیددیدنی اما بعد میره شهرستان  من چند ماهه زایمان کردم هنوز خواهرشوهرم نیومده دیدنم حتی زنگ هم نمیزنه  من امسال عید برم شهرستان اون خونه مادرشوهرم میاد میمونه من اصلا دوست ندارم بچه رو ببرم اونجا ببینه از‌ش ناراحتم  از یه طرف دوست دارم برم شهرستان از یه طرف دوست ندارم برم خونه مادرشوهرم که دخترش همش اونجاست شما جای من باشید چه می‌کنید؟ 

هر جا که عشقت می‌کشه برو راحت

من دوست ندارم پامو بزارم خونه مادرش اما شوهرم میگه زشته برسم شهرستان بعد تو نیای خونه مادرم. منم زورم میاد خواهرش نیومد دیدن بچم من ببرم بچه رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست ندارم پامو بزارم خونه مادرش اما شوهرم میگه زشته برسم شهرستان بعد تو نیای خونه مادرم. منم زور ...

بنظرم برو سر بزن زود برگرد خواهر شوهرتم خواست سمت بچت بیاد همونجا حرفت بهش بزن که وای چه عمه ای که بعد چند ماه بچه برادرش و تازه داره میبینه

2728
بنظرم برو سر بزن زود برگرد خواهر شوهرتم خواست سمت بچت بیاد همونجا حرفت بهش بزن که وای چه عمه ای که ب ...

خیلی بدجنس هست از قصد نیومد تازه با من مشکلی نداره اما کوه غرور هست منم دلم نمیخواد بهش حرفی بزنم چون دیدم ازش چقدر عقده ای هست و دیوونه میشه یه دفعه اما دوست دارم مثل خودش بی تفاوت و بی محلی کنم مثلا برم شهرستان اما بچه رو نبرم ببینن