2737
2734

خانومه تاپیک زده هیچ خرجی نه کاشت مژه نه رنگ مو هیچییییی انجام ندادم واسه خودم شوهرمم ی میلیون پول لباسمو نمیده! اینقد مراعاتشونو میکنین بعد میرن با خرابایی ک هفته ای ۱۰ تومن پول لباسو کادوشونو میدن! تا حرفش میشه میگن ن زن هر چی باشه مرد حق خیانت نداره از ذاته! جمع کنین خودتونو برسین به خودتون ی خورده مراعات چیو میکنین ازدواج کرده باید خرج کنه براتون وقتی میدونی توانشو داره ازش بگیر بزار بدونه ارزش داری اینقد عین اسکلا رفتار نکنید

💎🦋In god we trust

قبول دارم حرفتو خرج داشته باش تا ارج داشته باشی 

ولی برا من وامثال من کسایی ک ماهیی ۳ ۴ تا قسط دارن و چند ماه فقط تحت فشارن نمیتونیم خیلی بیشتر خرج کنیم 

و همسرامون خودشون درک وفهم دارن بدونن ک مراعاتشون رو کردیم همه مردا شبیه هم نیستن فداتشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم معتقدم که خیانت توجیح نداره اما واقعا بعضیا به خودشون رسیدگی نمیکنن  همش میگن ول کن به خودم برسم که چی یکم برای خودشون ارزش قائل نیستن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

موافقم

موافقم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2738
یسری ذاتا خسیس ان پول بده نیستن تکلیف اون خانم چیه  

دوره ی نامزدیو برای شناخت گذاشتن 

مرد وقتی ارزش زن توقعاتشو بدونه باید بده ن زن ک خجالت بکشه بگه نمیخاد به بعضی مردا درک کردن نیومده

💎🦋In god we trust

والا من که هرچی خیانت دور و برم دیدم از همین خانومایی بودن که ناخن کاشتنو لایت موهاشون همیشه به روز هست این که دلیل نمیشه. نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید مردی که هرز باشه میره در هر صورت 

اینهمه  خانم خوسکل و مشکل و ارایش و عملی هستم شوهراشون خیانت میکنن اصلا به این چیزا نیست چند تا کاربرا اینجا گفتن خانمهایی رو دیدیم خوشگل عین پنجه افتاب شوهرش خیانت کرده با زنای زشت و بی ریخت . اصلا به زیبایی ک رسیدگی ربطی نداره نه اینکه اصلا نرسیم مطمینن هر خانمی در حد معمول به خودش میرسه ولی خودت ببین این بازیگرا راه به راه دارن جدا میشن دوباره ازدواج میکنن دوباره طلاق و خیانت  میکنن خانمهاشون که خیلی خوشگلن اونا چرا دیگه جدا میشن و خیانت میکنن باور کن اصلا به ظاهر نیست 

والا من که هرچی خیانت دور و برم دیدم از همین خانومایی بودن که ناخن کاشتنو لایت موهاشون همیشه به روز ...

اره والله.  منم هرچی خانم خوشگل دیدم زندگی خوبی نداشته خوشگل منظورم ارایش و عمل و کاشت 

اینهمه  خانم خوسکل و مشکل و ارایش و عملی هستم شوهراشون خیانت میکنن اصلا به این چیزا نیست چند تا ...

من نگفتم تنها دلیل اینه عزیزم 

درسته به ذات هم برمیگرده ولی این یکی از موضوعات مهمه زن باید ارزش و اعتماد به نفس خودشو نشون بده

💎🦋In god we trust
2706