2733
2739
عنوان

اینقد ذلیل میکنین خودتونو پیش شوهراتون بعد از خیانت گله دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 16 پست

نمی‌دونم چرا خانوما جبهه می‌گیرن وقتی میگن به خودتون برسید میگن نه باید ذات درست باشه فلانه بله صد درصد درسته 

ولی چه بخوایم چه نخوایم مردا الان دنبال دخترایی هستن که دافن به ظاهرشون خیلییی اهمیت میدن 

دلشون واسه این دخترا میلرزه شاید خیانت نکن ولی هزار باز تو ذهنشون خودشونو کنار اینا تجسم می‌کنن

من نگفتم تنها دلیل اینه عزیزم  درسته به ذات هم برمیگرده ولی این یکی از موضوعات مهمه زن باید ار ...

بله مردا از زن بی اعتماد به نفس خوششون نمیاد  و خانوما باید روی اعتماد به نفسشون کار کنند حالا یه بخشیش با رسیدن به ظاهر هست . یه بخشش هم با مطالعه و مشاوره و اینا حاصل میشه اگه بعضی خانوما یه مقدار به روحشون هم اهمیت میدادن به جای این همه هزینه های سنگین زیبایی یه مقدار جلسات مشاوره میرفتن   هم خوب بود زندگیشونو جمع میکردن

البته حالابد برداشت  نکنید بنده نه مشاورم نه روان شناس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .