2733
2734

من خیلی وقتا شده کسی رو قضاوت کنم

البته بیشتر تو ذهنم بوده یعنی تو ذهنم و با خودم طرفو قضاوت میکردم 

و خدا بدجوری گذاشت تو کاسه ام

دقیقا تو موقعیت همون ادم قرار گرفتم و همون کاری که میگفتم زشته و احمقانه س و فلانه رو

دقیقا همون کارو انجام دادم . 

پیش اومده براتون؟

عشق ادم رو خاک بر سر میکنه . دخترا به هیچ عنوان عاشق نشین و به هیچ مردی تکیه نکنید

من هر موقع یکی رو قضاوت کردم خدا صاف‌ گذاشت توی کاسه ام. والا حالا نمی‌دونم تلقینه چیه ولی دیگه میترسم راجع به کسی حتی فکری کنم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال من برعکس بوده

هر کی هر بلایی سرم آورده تقاص داده

الان هر چی میشه فقط میگم کائنات دارن میبینن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

نه از قضاوت بدم میاد

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
من هر موقع یکی رو قضاوت کردم خدا صاف‌ گذاشت توی کاسه ام. والا حالا نمی‌دونم تلقینه چیه ولی دیگه میتر ...

منم همینطور

هرچی راجع به دیگران فکری کردم دیر یا زود منم تو همون شرایط قرار گرفتم و همون کاری که میگفتم زشته رو انجام دادم

عشق ادم رو خاک بر سر میکنه . دخترا به هیچ عنوان عاشق نشین و به هیچ مردی تکیه نکنید