2737
2739

حالا این یکی از بزرگترین گرفتاری‌ای کنه فکم باید عمل بشه🤦🏻

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من واسه ارتودنسی رفتم یکی از دکترا گف باید عمل کنی فکتو صد در صد،یکی دیگش گف تا حد زیادی با ارتودنسی ...

معمولا ارتودنسی میکنن اصلاح نشد جراحی 

اگه تشخیص این باشه ک با ارتودنسی اصلاح نمیشه جراحی میکنن 

گاهی هم ارتودنسی باید انجام بشه هم جراحی بستگی ب فک و .....داره

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..
2738
همون متخصص گفت عمل لازمه ولی هم هزینه ارتودنسیش بالاتر بود هم از عمل میترسم.اطرافیان میگن برو پیش او ...

ببین متخصص راهکار بهتری بهت میده کسی ک کارش جراحیه و ارتودنسی راهی ک بهت میگه درست تر و منطقی تره یه وقتا خود فک باید اصلاح بشه یا قسمتی اضافه اس از نظر تناسب باید برداشته بشه اینا با ارتودنسی حل نمیشه 

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..
مشکل شما چیه ارتودنسی کردی

جلو زدگی فک بالایی به حدی که لثه و دندونام مشخصه نه چون تو شهرتون دکتر خوب واسه عمل نیست دو دل شدم از ذسرفی پولشم ندارم

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
من واسه ارتودنسی رفتم یکی از دکترا گف باید عمل کنی فکتو صد در صد،یکی دیگش گف تا حد زیادی با ارتودنسی ...

واسه من گفتن با ارتو درست نمیشه🤦🏻

یکیش به منم همینو گفت باید ارتودنسی بزاریم یه سال بعدش بری عمل ولی هم هزینش زیاده هم خییلی میترسم😑ع ...

من مجبورم چون لثه و دندونام مشخصه زشتم کرده

2706