2733
2771

مراسم خاکسپاری و سوم و هفته اونجا بودیم

اونجا خونه برادرام هست 

مامان و خواهر بزرگم ۲۸ ام راه میفتن میرن

چهلم ۱۶ فرورودینه

من میگم چرا کل عید و بریم ۱۷ ۱۸ روز خونه برادرا

اخر عید بریم برای چهلم

دلم نمیخواد من و شوهر و بچم اینهمه روز جایی باشیم 

هرچند داداشا و خانوماشون منتظرن و میگن باید بیاین

اما به نظر من منطقی نیست 

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما دیر برید

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

خدا بیامرزدش عزیزم خدا صبرتون بده

حرفت متینه

مهمون یه روز دو روز

اونم تو این گرونی

خداروشکر خودت فهمیده ای

در مورد آلرژی به پروتئین گاوی اگه سوالی داشتی بپرس شاید بتونم کمکت کنم♥️

روحشون شاد

بایدِ این چیزها رو رسم و عرف خانواده مشخص میکنه

ما این جور وقت ها نوروز اولین جای خالی عزیز رو یه جورایی رسمی و جدی میگیریم بقیه میان و رفت و آمد دارن واسه اولین عید و به  خانواده مرحوم سر سلامتی میگن

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بستگی رسم و روسومات خانواده داره مثلا ما رسم داریم عید اول همه خانواده مرحوم باشن اقوام و اشنایان برا سر سلامتی میان میتونید دوسه روزه برید و برگردید برا چهلم دوباره برید 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻