2752
2734
عنوان

سوال دارم لطفا بیاید

146 بازدید | 26 پست

من دوماهه رل زدم ماه اول دیدار نداشتیم ولی ماه دوم دوبار همو دیدیم و امروزم باز میگه میخوام ببینمت به نظرتون اینکه زود به زود دیدیم همو باعث نمیشه ازم خسته بشه و براش تکراری بشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ با فرهنگه و مودب و از این چیزا ن . بیشتر دیدن شاید بهترم باشع 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
اخه بعد از امروز دیگه تا ماه بعد نمیشه ببینیم همو بازم باعث میشه؟

ببین بزار رک بهت بگم 

اگه هفت روز هفته تعطیل بود دیگه کسی واسه تعطیلی آخر هفته شوق داشت؟ نه

اونم همین طوریه 

ناسینگ
اگ اینجوره ک ببینش ولی کلا هفته ای یکبار یا دوبار فقط ببینش فاصله زمانی باشع بهتره

اگه امروز برم دیگه اینجا نیست تا اواسط اردیبهشت فقط نگرانم که اینکه دوسه بار پشت سرهم دیدمش باعث نشه فک‌کنه همیشه تو دسترسشم و خسته بشه

نه آدم سالمیه از اون لحاظ مشکلی نیست فقط خیلی دوس داره ببینیم همو

مردا غریزشون اینه که تحریک بشن،اگه نشن که مرد نیستن یا اینکه مریضن،بس به سالم بودن نیست،حالا باور نداری اگه یه جای خلوت دعودت کرد برو،😉

اگه امروز برم دیگه اینجا نیست تا اواسط اردیبهشت فقط نگرانم که اینکه دوسه بار پشت سرهم دیدمش باعث نشه ...

ن عزیزم رفتارت ددست باشه اینجور فکر نمیکنه

بگو مثلا ب خاطرت وقت خالی کردم و کلی کار داشتم ولی چون میدونسم حالا حالاها نمیبینمت ترجیحم شما بودی

ولی جوری هم نگو ک انگار منت میذاری

بعدم یادت باشه دوری زیادم سردی میاره

پس چون تا اردیبهشت همو نمیبینید لازمه ببینیش عزیزم

مردا غریزشون اینه که تحریک بشن،اگه نشن که مرد نیستن یا اینکه مریضن،بس به سالم بودن نیست،حالا باور ند ...

منظورتو درست نفهمیدم😂منظورت بوسوایناست یا فراتر؟

2706