2752
2734
عنوان

ازتون خواهش میکنم رفتین دکتر

242 بازدید | 20 پست

ازتون خواهشا میکنم خواستین برین عمل لابیا انجام بدین پیش یک دکتر خوب برین لطفا تحقیق کنید قبلش به دکترتون بگین چه مدلی میخوایین 

من بدبخت شدم تو چند روز به اندازه چند سال پیر شدم عمل لابیا انجام دادم گرفته از بیخ زده لابیاهام رو جوری که پاهامو باز میکنم هیچی ندارم پایین ورودی وا.....ژ هست دیگه فقط بالا کلیتوریسم مونده پایین هیچی از بیخ نیست حتی من مجردممم اگه ازدواج کنم همون شوهرم نمیگه چرا اینجوری هست 

به خدا افسرده شدم

سلام دوست خوبم میشه امضامو دیدی اگه چشت افتاد برام دعا کنی و صلوات بفرستی من شرایطم خیلی سخته من یک دختر قوی هستم که بار ها شکستم اما مطمعنم خدا برام بهترینارو در نظر گرفته دعا کنید بهترینا برام قرار بگیره .... من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خداهم به خداست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیا از خود عمل و مراقبت های بعدش بگو؟ درد داری بعدش؟چقدره؟دوره نقاهت چقدر طول میکشه تا خوب بشی

نه اصلا درد نداشتم 

من تقریبا یک هفته استراحت کردم 

اما بعد ۳ روز تقریبا خوبی 

من هیچ دردی نداشتم فقط دو روز اول سوزش خیلی کم 

الانم خوبم

سلام دوست خوبم میشه امضامو دیدی اگه چشت افتاد برام دعا کنی و صلوات بفرستی من شرایطم خیلی سخته من یک دختر قوی هستم که بار ها شکستم اما مطمعنم خدا برام بهترینارو در نظر گرفته دعا کنید بهترینا برام قرار بگیره .... من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خداهم به خداست 

به شوهرآینده ات بگوپییشی برده

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
وای😬😬😬 من ک تجربه ای ندارم میگن روی حس جنسیت موقع رابطه هم تاثیر میذاره

نه عزیزم حس جنسی تو کلیتوریس هست که دکتر دست نزده فقط لابیا از بیخ زده

چ کاریه اخه ادم با طبیعت بدنش بجنگه.چرا نپذیریم خودمونو

عزیزم بعضیا واقعابراشون واجبه یکی مثل من که انقدر بزرگ بود درهم پیچیده شده بود مدام عفونت بو........

الان استارتر و ما باید بخندیم؟؟؟؟!!

هرجوردوست داری میتونی گریه کنی

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2706