2733
2739
عنوان

سبزه عید ام 😭😭😭+عکس

115224 بازدید | 308 پست

از ۱۶ عدس رو خیس کردم

از ۱۹ ام بود گمونم ریختمش تو ظرفم پارچه نمدار میزاشتم روش 

تاامروز کلا اینقدر رشد کرده ایا نیاز به پارچه نمدار هست یا فقط روزی چن بار اب اسپری کنم رو عدس ها؟؟ چیکار کنم تا عید یکم رشد کنه

سبزه عدسه هر نکاتی مبدونین بگید

......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همگی شوهرامونو میاریم با تو برقرار کنن دیگه نتونی گوه بخوری  بس کن دیگه از صب همه جا رو به گند ...

😐😐😐😐😐

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
همگی شوهرامونو میاریم با تو برقرار کنن دیگه نتونی گوه بخوری  بس کن دیگه از صب همه جا رو به گند ...

گل به خودی زدی ک داداش :///

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بایدبعد خیس خوردن میریختیش داخل پارچه نمدار خوب که ریشه انداخت بعد میریختیش ظرف روش پارچه میکشیدی

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2738

وای لعنتی من سبزه هام همیشه اینطوری میشه .ب این نتیجه رسیدم ک دستم برای سبزه خوش نیست 🤕

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2706