2752
2734
عنوان

دوستی یک طرفه

51 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها، من جدیدا مهاجرت کردم، گشتم و حس کردم یه دختر خوب هست که میتونه رفیقم باشه. با هم خوب بودیم، تا اینکه یه رفیق جدید پیدا کرد. شروع کرد به بیرون رفتن و گشتن و استوری کردن تفریحاتشون و قربون صدقه هم رفتن و … . اولش سعی کردم ریلکس باشم و گفتم خب آدمها حق دارن دوست‌های دیگه داشته باشن. ولی خب یه جورابی حس میکنم داره منو تحقیر میکنه. اخه بیشتر اوقات هم من میرم سمت اون نه اینکه اون بیاد سمت من. یه بار نشد به من بگه تو هم بیا با هم بریم اگه حوصله ت سر رفته. خیلی وقتها دلمو میشکنه ، تصمیم دارم اروم اروم از زندگیم حذفش کنم. یعنی بهش فکر نکنم. آخه حس میکنم دیگه جایی ندارم تو زندگیش. شما باشید چیکار میکنید؟ 

راستش اصلا برای من این مورد مهم نیست خیلی راحت حذف می کنم خیلی راحت بیخیال میشم و خلاصه به کتف مبارک ...

میدونی اخه اینجا آدم بیشتر احساس تنهایی میکنه. برای همین وارد رابطه های غلط میشه. کاش میشد کاری کنم از پیجم بره بیرون. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تنهایی بهتر از داشتن دوستای ظاهریه

آره صد در صد همینجوریه. فقط خواستم قضاوت اشتباه نکرده باشم و سعی کنم مغرور نباشم اما اصلا از بی احترامی خوشم نمیاد. راحت آدمهارو کنار میزارم.

آره صد در صد همینجوریه. فقط خواستم قضاوت اشتباه نکرده باشم و سعی کنم مغرور نباشم اما اصلا از بی احتر ...

قضاوت چیه شما داری میبینی و میشنوی چه فایده ای داره این رابطه وقتی اسم شما تو لیست مخاطبا ست فقط برای وقتی که دچار تنهایی و مشکل؟