2733
2734

پیش خودم باباش نزاشت ببینمش پسرم ۱۲ سالش خیلی گریه میکرد ک بیاد منو ببینه ولی پدرش نزاشت میگفت فرارمیکنم میام پیشت حالاسوالم این اگه بیاد پیشم میتونم برم شکایت کنم بگم بچم باباش دوسنداره نمیخاد پیشش باشه دنبالش نگردن ک پیش منه میتونم حضانتشو اینجوری بگیرم یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی بیاد پیش من پدرش میتونه ازم شکایت کنه ب جرم ربوده شدن بچه الکی بگه

بچه خودش عاقله اگرم شکایت کنه ازت بچه حقیقت رو میگه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
مگ دادگاه اجازه نداده بچت بیاد پیشت؟ بمیرم برا دل بچت

داداگاهفته اخرای هفته سه روز حق ملاقته من شهر دیگه زندگی میکنم شهرخودم دوره ۱۰ ساعت فاصله داره هرسری میرم نمیزاره خسته شدم بچم میگه مامان فرارمیکنم میام پیشت نمیخام اونجا باشم منم میگم اگه بیا  واسم دردسر نمیشه 

2738
داداگاهفته اخرای هفته سه روز حق ملاقته من شهر دیگه زندگی میکنم شهرخودم دوره ۱۰ ساعت فاصله داره هرسری ...

با وکیلت درمیون بزار ببین چی میگه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
وای ممنونم ازنظرت یعنی ب حرفم بچم گوش میکنن ک بگه خودم اومدم

اره ،ولی بخاطراطمینان بیشتر با یک وکیل درمیون بذار یوقت مدیونت نشم عزیزم،امیدوارم مشکلت حل بشه زود

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
اها اینم هست

اهوم

بعدشم پسرت دیگه کوچیک نیست بهش بگو ممککه ب ضررت بشه اگ شوهرت شکایت کنه پسرت حقیقت رو بگه و بگه با خواسته ی خودش اومده پیشت و پدرش نمیزاشته شمارو ببینه بدون هیچ ترسی از پدرش حرفاشو بزنه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706