2752
2734

فقط بگم دعانویس خوب نیست 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا واقعا قابلیت پیشگویی دارن ولی خیلی خیلی کم هستن

بنظرم خودتو درگیر این چیزا نکن، مرز بین خرافه و واقعیت باریکه 

بیوفتی رو دور این چیزا ته نداره و روز و شبتو میگیره، بگو اعتقادی ندارم و واقعنم نداشته باش و خودتو خلاص کن

2731
بعضیا واقعا قابلیت پیشگویی دارن ولی خیلی خیلی کم هستن بنظرم خودتو درگیر این چیزا نکن، مرز بین خرافه ...

اگه حرف دو نفرشون که به اصطلاح همکارن ولی همو نمی‌شناسم چون برای دوتا شهرستان متفاوتن یکی باشه چی؟

تجربه ای از خودتون یا اطرافیانتون دیدید؟

بله اونهمه پول دادیم گفت یکسال دیگه با به مرد کچل ازدواج میکنم 

۷ سال گذشته هنوز مجردم !!!

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
تجربه ای از خودتون یا اطرافیانتون دیدید؟

من خالم خودش جادوگره اگه به با درخت هم تصادف کنن افسر میاد درختو مقصر میدونه، اینقد تصادف کردن و دعا خوند و دیه گرفتن که ماشینشون از این خارجیا شده بود 🤣 بعد پسرش چپ کرد اما خودش ی خراشم برنداشت ماشینه له شد، بعد ناراحت بود پسرش چرا چیزیش نشده، ینی هرچی با دعا نویسی جمع کرده بودن رفت، البته قراره بیمه بهشون خسارت بده ولی دیگه فکر نکنم درحدی باشه که بتونه باهاش دوباره همچون ماشینی بخره. درکل هرکی با دعا بالا میره یهو بفنا میره، کلا روی چیز های ماورایی و شیطانی حساب باز نکنید

تنها حافظ منافع انگلیس در نینی سایت 😝🇬🇧 
من خالم خودش جادوگره اگه به با درخت هم تصادف کنن افسر میاد درختو مقصر میدونه، اینقد تصادف کردن و دعا ...

اصلا نمی‌دونم میشه حساب کرد یا نه!

چون تجربه ای نداشتم پرسیدم که چقدر درسته حرفاشون!!