2752
2734
عنوان

دلم گرفته به هر دری میزنم بستس

134 بازدید | 8 پست

یک سال و دو ماهه که اقدامم 

همه آزمایش ها رو رفتیم هم من سالمم هم شوهرم 

دو ماه هم آمپول آزاد سازی زدم هر دفعه سه چهار تا فولیکول عالی داشتم ولی نشد و امروز پریود شدم 

دکترم گفت باید عکس رنگی بگیری 

خیلی ناامیدم فکر میکنم هیچ وقت نمیشه

خدابزرگه گلم یه سال که چیزی نیس خداروشکر که سالمین منو شوهرم چند سال دنبالش بودیم بالاخره خدا لطفشو شامل حال ما کرد فقط به کارای سنتی من اعتقاد پیدا کردم گرمیجات زیاد میخطوردیم سردیجات رو حذف کردیم ورزش خیلی مهمه دراز نشت زیاد برو بزا تخمکات فعال بشن

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدابزرگه گلم یه سال که چیزی نیس خداروشکر که سالمین منو شوهرم چند سال دنبالش بودیم بالاخره خدا لطفشو ...

ممنون عزیزم ❤️ لطف داری 

همه کار کردم از سنتی بگیر تا دکتر و قرص و آمپول

2731

میشه‌ ایمان داشته باش که میشه فقط وقتش باید برسه من خودم این روزارو دیدم اگه داستان منو بشنوی  بعدش میفهمی که وصعیتت خیلی خوبه فقط باید صبر کنی ولی هرگز ناامید نشو من یک سال رژیم بودم شوهرم که واریکوسل داشت عمل کردولی هرگز ناامید نشدم دستمونم خالی بود هی کار میکردیم باز خرج میکردیم باز دوباره انتظار

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
میشه‌ ایمان داشته باش که میشه فقط وقتش باید برسه من خودم این روزارو دیدم اگه داستان منو بشنوی   ...

مرسی عزیزم واقعاً با حرفات حالمو خوب کردی 

چاره ای جز صبر ندارم ما هم خیلی هزینه ها بالاست  خدا خودش کمکمون کنه