2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنها فایدش اینه ی موجودی وارد زندگیت میشه ک هرروز میتونی کل خاندانشو بیاری جلو چشش😂😂😂

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

اگر با فرد درست باشه باعث ارامش، آرامش و آرامش و پیشرفت و سرزندگی میشه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

نمیدانم اطلاعی ندارم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2738

برای ۹۰درصد ایرانی ها چه دختر چ پسر مستقل شدن از خانواده و جدا شدن زندگی 

اگه یارت هوب باشه هم که آرامش و داشتن یه تکیه گاه

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
برای ۹۰درصد ایرانی ها چه دختر چ پسر مستقل شدن از خانواده و جدا شدن زندگی  اگه یارت هوب باشه هم ...

خونه بابام خیلی بهتر بود هرررچی که بود دیگه منت بالای سرم نبود روحیه‌ام خیلی بهتر بود و و و 

توکل به خدا🌿
یکیو داری اگ قهرم کنیدمطمئنی داریش ترس ازدست دادنشو نداری😂😂

تازه قهری بلاکم کردی رفتی تو اتاقت و ب ارانش نیاز داری میبینی کلید انداخت اومد توو تازه  شامم میخاد😒😒

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
تازه قهری بلاکم کردی رفتی تو اتاقت و ب ارانش نیاز داری میبینی کلید انداخت اومد توو تازه  شامم م ...

وای وقتی کلید میندازه میاد تو خونه قلبم سنگین میشه مضطرب میشم انگار اصن بهش آلرژی پیدا کردم

توکل به خدا🌿

خیلی فواید داره به شرطی که شریک زندگیت همدل و همراهت باشه واقعا نیمه خودت باشه . آرامشت بیشتر میشه موفقیت های زندگیت بیشتر میشه یه خورده بیشتر زندگیت هدفمند میشه رنگ و بوی زندگیت عوض میشه ونیاز جنسیت رفع میشه ولی به شرطی که طرفت مرد زندگی باشه و درست انتخاب کنی 

خدایا شکرت ❤....
2706