2733
2739
پسرمن که اصلا میوه نمیخوره. شیر خیلی دوس داره شیرموز خرما میدم تو شیشه بهش.شیروبسکوییت مادر میدم. سرلاک میوه خشک هم تقریبا دوس داره
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از غذاها و خوراکی های خودمون خیلی خوشش میاد.هرچی میارم میخورم اونم میخوره
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2731
صبا
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
من که شیر پاستوریزه میدم .ولی با اب قاطی میکنم. چون خیلی دوس داره هروقت خودم میخورم اون زودتر نصف لیوانو میخوره مهلت به من نمیرسه
2740
فاطمه ناز جرات ندارم چیزی بیارم بخورم خو هرچی بیارم اینم وسطشه
ده ماهش تموم شده. ولی از نه ده ماهگی همراهی مبسوطی در زمینه ی خوراکی خوردن داره باهام
2706