2737
2734

سلام سلام

همه ما دوست داریم سالی که جدید شروع میشه برامون بهتر از سال قبل باشه

منم همینطور دوست دارم سال بهتری داشته باشم ولی چنان ایده خاصی ندارم براش

فکر کردم تنها پوئن منفی که نمیخوام تو سال جدید داشته باشم ولخرجی بی حد و زندگی بدون برنامه ریزیه

حالا شما ایده ای برای سال جدید دارید؟

میتونه از تغییر دکوراسیون منزل باشه تغییر  استایل یا حتی ایده جدید برای هفت سین🧡

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
خیر

منم‌ همینطور منجمد جان 

دنبال ایده های جدیدم

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشاالله سال خوبی داشته باشین🥰😊

چقد خوبه که در سال جدید روی نقاط ضعف مون کار کنیم...اعتماد به نفس مون رو بالا ببریم و آدمای سمی زندگی مون رو حذف کنیم😃

و انشاالله با طرز تفکر و نوع دید مون به دنیا زندگی مون شیرین کنیم و ازش لذت ببریم😍😍

به این امید که آمار افسردگی و خودکشی و طلاق بیاد پایین🙏🌱

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
اصلا حالم خوب نیس و ناامیدم نمیخام با ناامیدی سالمو شروع کنم ولی نمیدونم چجوری

نمیدونم‌چرا حس میکنم همه این حس و دارن

خیلی شور و شوق عید حس نمیشه

به نظرم بهترین روش ایده و رویا پردازی برای سال جدیده

انشاالله سال خوبی داشته باشین🥰😊 چقد خوبه که در سال جدید روی نقاط ضعف مون کار کنیم...اعتماد به ...

دقیقا ادم های درست خیلی رو زندگی تاثیر دارن

من دایره روابطم و دوستام خیلی کوچیک و محدود 

دوست دارم ادم های جدید وارد زندگیم کنم ولی خیلی ریسکی که خوبه یا نه چون از محدوده امنم بیرون میام

راجب امار طلاقم امیدوارم همه ادم درستشون انتخاب کنن

2738