2733
2734

من کارمندم و حقوق کارمندی میگیرم

شوهرم شغلش ازاده و درامدش بیشتره 

تو این مدت که زندگی کردیم یه مغازه واسه کارش خریدیم و یه ماشینم از قبل داشت 

حالا یه خونه ای خریدیم که بعد تعطیلات سندشو قراره بزنه 

یه خونه هم ازین مسکنایی ک دولت میده به کارمندا داریم ریز ریز پول میریزیم چند ساله ولی خبری نیست 

امروز به شوهرم گفتم که خونه رو به نامم کن یا حق تنصیف اموال بده البته مستقیم نه ! یه مساله ای برای یکی از دوستام پیش اومده داره طلاق میگیره و نمیتونه حق وحقوقشو بگیره منم گفتم ادم میترسه و فلان و این لابلا بهش گفتم 

اونم گفته نه! 

گفتم چرا ؟ مگه من زحمت نمیکشم ؟ 

گفت نه به اندازه من زحمت میکشی نه دارمد داری! 

همون خونه دولتی رو بگیر بسه دیگه! حقوقت همون اندازه س 

خیلی نامحترمانه هم گفت 

حالا من روشم اینه تا وقتی پول خودم داشته باشم ازش نمیگیرم ، برا خونه خرج میکنم ، حتی نصف حقوقم میره سر قسط مغازه ش 

انتظار داشتم بهم احترام بزاره ولی فکر نکنم شعورش برسه 

دلم میخاد ازین ببعد روشم رو عوض کنم برا خودم خرج و پس انداز کنم 

گاهی به خودم میگم مهم نیست به نام کی باشه و مهم زندگیه و فلان  ولی امروز فهمیدم برا شوهرم مهمه که منم منم میکنه! 

چیکار کنم بنظرتون بهتره ؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه از طریق کارمندی شما دارید میخرید به نام خودت باشه، اگه تو هزینه مغازش و ماشین کمک کردی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

برای خودت پس انداز داشته باش آدم که از فرداش خبر نداره گلم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  حالم خوب نیست میخوام خودم خودمو نجات بدم برام دعا کنید🙏🏼🙏🏼
اون تصمیمی که گرفتیو پیاده کن نصف قسط مغازشم نده

چون درامدم کمه اگر بخوام خرج کنم برا خودم چیزی برا پس انداز نمیمونه 

دلم میخاد یه جوری که محسوس نباشه حداقل خرجمو ازش بگیرم ولی چون تابحال نگرفتم فک نکنم بتونم 

2706