2733
2734
عنوان

تجربه مصرف قرص ناف، قرص لاغری

2846 بازدید | 5 پست

من این قرص رو مصرف کردم و با وجود تبلیغات زیادی که براش می‌کنن حتی یه ذره هم باعث کاهش وزن با سایز نشد. فقط پولمو ریختم دور

من متأسفانه بعد از خرید این قرص بیشتر راجع‌بهش تحقیق کردم و دیدم همه کسایی که توی یه پیج از مصرف این قرص تعریف می‌کنن که مثلا 20 کیلو وزن کم کردن و ... همه فالوور پایین و به شدت مشکوک و فیک میان. وقتی اینو تو کامنت پرسیدم چرا اینجوریه صاحب پیج بلافاصله منو بلاک کرد

با این حال من یه ماه مصرفش کردم حتی نیم کیلو هم کم نکردم

گفتم تجربه‌مو با شما به اشتراک بزارم الکی واسه همچین چیزی پولتونو دور نریزین. همش دروغه

تنکس.

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

اینکه هنوزم اعتماد می کنین از محصولات بی نام ونشان استفاده می کنین عجیبه اونم بعد این همه اطلاع رسانی که میگن داخل این قرصا گاهی مواد مخدر هست

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من قرص ناف استفاده کردم که باعث انسداد روده و کلی مشکلات گوارشی شد بخدا همش عوارضه و فقط رو گوارش تاثیر منفی میزاره به هیج وجه این قرص ناف رو استفاده نکنید و فقط بهتون اسیب میزنه  من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت  بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم هرکی خواست با مسولیت خودش از ش مشاوره بگیره این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹