2733
2734

ی مدته بایکی کات کردم(اون اولین و اخرین رابطم بود) اخرش به نتیجه رسیدم منو بخاطر خواسته های خودش میخواد فقط، اخرین بار بهم گفت میخواد ازدواج کنه و بزور جوابمو میداد منم بعد کلی گریه و زاری و التماس ازش بریدم گفتم به درک چکاری ازم برمیاد مگه؟!(خیلی بهم سخت گذشت 5سال رابطه زمان کمی نیس، اصلاراحت نیست بعد اینهمه سال یه نفر که اونقدر دوسش داشتی و وابستشی حالا از زندگیت بره)💔😔

بعد اون باکسی تو رابطه نرفتم اصولا ادمی نیستم ک دنبال لاس زدن باشم من با اونم ب ازدواج فکر میکردم که دیدم نشد..

حالا6ماه گذشته از تنهایی دارم دق میکنم، بااینکه خیلی اذیتم اما کنار هیچکس حالم خوب نمیشه محبت هیچکس به دلم نمیشینه.. دلم فقط ب اون خوش بود همون ی نفر ب دلم نشست و دیگه نمیتونم..

دلم واسش تنگ شده اما وقتی میدونم رابطمون ته نداره نمیخوام دوباره اسیر بشم بعد کات چندین بار زنگ زد ک دوباره شروع کنیم اما گفتم دیگه نه.. من که شناختمت که منو برای زندگی و آیندت نمیخوای..

حالا دلم واسش تنگ شده برم تن به خفت و خواری بدم و بهش زنگ بزنم و تن ب خواسته هاش بدم و ازتنهایی دربیام؟(خواسته هاش منظورم تصویری و نود..) 

یا از تنهایی کلافه بشم؟😥

دلم نمیخواد اردواج کنم ب شدت میترسم.. از ازدواج سنتی میترسم..

همینطور بلا تکلیف موندم

احساس میکنم دارم ذره ذره نابود میشم.. افسرده شدم😭

ن تن ب هیچ خاسته ایی نده.. من خوب میفهمم ان حرفهاتو  ولی سرتو با ی چیزی گرم کن ولی طرفش نرو هیچ ارزشی نداره  بدون خیلی قوی هستی وقتی زنگ زده گفتی نه افرین بهت 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 

عزیزم صبر کن اشتباهو اصلا نکن رابطه ای ک شش ماهه تموم شده دبگه ارزش نداره اگر میخواستت توی این مدت میومد میگرفتت الانم برگردی فقط عمرو زندگیتو تلف کردی صبر‌کن ی ادم مناسب پیدا کن برو‌توی رابطه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی تونستی شش ماه باهاش نباشی از این به بعدش میتونی اصلا خودت کوچیک نکن درگیر رابطه بی سرانجام نشو عذاب اون رابطه بدتر از تنهایی با یه کاری خودت سرگرم کن باور کن که میتونی تنهایی بهتر از اینه با کسی باشی که فقط به خاطر خواسته هایش تورو میخواد

2731
وقتی تونستی شش ماه باهاش نباشی از این به بعدش میتونی اصلا خودت کوچیک نکن درگیر رابطه بی سرانجام نشو ...

تو این 6ماه هم نصفش گریه و زاری بود نصفشم بزور درس میخوندم درسم دیگ ندارم دارم دیوونه میشم بخدا هرروز عصبی ام ناراحتم گریه م میگیره مدام حالم بده😭

تو این 6ماهک نصفش گریه و زاری بود نصفشم بزور درس میخوندم درسم دیگ ندارم دارم دیوونه میشم بخدا هرروز ...

می‌دونم میفهممت اما بخاطر خودت اینکار بکن مطمین باش بری باهاش دوباره این اتفاق تکرار میشه اونجا بدتره بخدا نزار دوباره عذابت بده گریه الانت بهتره تا اینکه ایندت خراب کنی خودت با خونوادت مشغول کن با دوستان بیرون برو کتاب بخون یه مشاوره برو وقتی یکی به حرفات گوش می‌کنه آروم میشی